Yurtiçi otobüs oyunu 100 milyon indirmeye ulaştı

Yurtiçi otobüs oyunu 100 milyon indirmeye ulaştı

Yerli oyun şirketi Zooks Games, sadece Simulator Ultimate adı verilen oyunları ile dünya çapında 100 milyon indirmeden daha iyi performans gösterdi.

İnternet kullanımı da koronovirüs nedeniyle evlerinden kilitlenen milyonlarca insan için artmıştır. Ancak, oyun endüstrisine ciddi bir katkıda bulundu.

Yerli mobil oyun yapımcısı Zooks Games 2019’da piyasaya sürüldü ve yakında App Store’daki en popüler oyunlar listesinde yer alması nedeniyle dünya çapında 100 milyondan fazla oyuncuya ulaşan ilk simülatör nihai oyun olarak Türkiye’ye girdi. Konum bulundu.

Ocak ayından bu yana, oryantasyon etkisi olan oyuncu sayısı şehirlerarası otobüs simülasyon oyunlarında yüzde 100 arttı, Türkiye en popüler oyunlar listesinde en üst sırada yer aldı.

14 farklı dil ile dünyanın birçok yerine ulaşan ve oyun oyuncularını bir yıl gibi birçok ülkede mevcut sıralamaları indirmeye zorlayan Türkiye, kısa sürede kârın hızlanmasına dikkat çekti Başarı elde ettim

Bus simülatörü

Her bölgede her yerde tespit edildi

Verilen bilgilere göre, grafikleri ile gerçekçi bir otobüs yolculuğu deneyimi sunan Bus Simulator Ultimate, yoldaki eğlence tesislerinden catering ve yolcu taleplerine kadar araçtaki tüm teknik ekipmanların tüm detaylarını içeriyor. huh; Türkiye, Avrupa ülkeleri, Amerika ve Brezilya gibi birçok ülkeye seyahat etme imkanı sunuyor

Oyuncuların bir otobüsle başlayarak bir filo ve bir otobüs şirketi kurabildiği oyunda, tüm tasarımlar şehirlerin özelliklerine göre şekilleniyor.

Bilgisayar sürümü gelecek

Oyun, gelecek bilgisayar sürümü ile oyun deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyacak, gerçek bir şehirlerarası otobüs kampanyasının tüm detaylarını deneyimleme ve bu özellik ile 100 milyondan fazla oyuncunun beğenisini kazanma fırsatı sağlayacak.

Sadece

Yerli şirketlerin başarısı

Spor söz konusu olduğunda, dünyada birçok başarıya imza atan yerli şirketlerimiz yeni başarılar elde etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Toon Blast ve Toy Blast gibi oyunlarıyla son zamanlarda dünya çapında popüler hale gelen Türk şirketi Peak Games ABD Zynga tarafından 1.8 milyar dolara satın alındı.

Instagram: @eshteknoloj

You might like

About the Author: Ceyden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir