Üstte 4 takım teknik ekip konuştu

Üstte 4 takım teknik ekip konuştu

TRABZONSPOR TEKNİK MÜDÜR HİEYİN ŞİM: R: Hayattan zevk almak istemiyoruz

“Tüm oyuncularım eğitimde istekleri ve istekleri ile oynamak ve göstermek istiyorlar. Eminim sahaya çıkan herkes forma doğru verebilmek için elinden gelenin en iyisini yapacak. Ayak kaybı olmadan sonuçlara atlamak istiyoruz .

BAAKECTEHİR Teknik Direktör OKAN BURUK: 4 takımı tamamlayacak

Futbolu iade etmek güzel. Uzun zamandır hazırlanıyoruz. Salgın sürecinde ekibimizle sürekli temas halindeydik. Oyuncularımız çalışmalarını kendilerine verilen programa göre yaptılar. Önemli olan insan sağlığı, oyuncu sağlığı. Bu 8 haftalık sürecin futbol için iyi olacağını umuyoruz. 4 takım şampiyonluk yarışında olduğunu iddia ediyor. Biz onlardan biriyiz. Mücadelemizi yapacağız. Futbolu çok özlerdik.

Galtasarai Teknik Direktör Fatah Terim: İyi şanslar

FAT FH TERİM (Galatasaray): Futbol için ara verildi. Sahada olmayı ve bu heyecanı yaşamayı hepimiz özledik. Sonunda lig başlıyor. Takım olarak iyi bir iş çıkardık. Futbol oyuncularım sahada savaşmaya hazır. Umarım önümüzdeki dönemde herhangi bir sakatlık ve hastalık olmaz. Güzelce başlayalım ve kolayca bitirelim. Gündemimizde 8 hafta var. Bunların hepsi kesindir. Bizimle iyi şanslar Umarım sorunsuz bir lig olur.

SVVASSPOR TEKNİK MÜDÜR RIZA AYALIMBAY: Tam inancımız var

Zor bir süreçten geçiyoruz ve bu süreci yönetmek teknisyenler için kolay değil. Şu anda 6 engelli oyuncu var. Hiç istemiyoruz, ancak maçlar başladığında tüm takımlar aynı problemlere sahip olacak. Tatilden sonra en önemli argüman dostça bir maç yapmaktı ve kaçırdık. Böyle olumsuz bir durumda şampiyonaya güveniyoruz. Sürpriz olmadıkça garip sonuçlar ortaya çıkabilir. “

(sabah)

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir