Uğurcan ğakır rüyasını duyurdu – Son Dakika Futbol Haberleri

Uğurcan ğakır rüyasını duyurdu - Son Dakika Futbol Haberleri

Trabzonspor dergisinin Haziran sayısında yaptığı röportajında ​​talkedakır, kalecilik kariyeri ve geleceğe yönelik hedeflerinden bahsetti.

Kalecilikteki yeteneğin vurgulanması önemlidir, ancak bu yeteneğin geliştirilmesi için sürekli çalışma gereklidir, iakır ona fırsat veren güvenine teşekkür etti.

Saraydan ayrılıp ayrılmayacağına karar vermekte zorlandığına dikkat çeken Yurikan, “Çünkü neyin doğru olduğuna karar vermek zorundasınız. Çalışmanın bu kısmı normal oynayarak deneyimlenebilir. Oyun zekanız iyi. Orada olmalısınız ve konsantrasyonunuz daha yüksek bir seviyede olmalıdır. Deneyimlediğim gibi, bu konularda zorlanabileceğimi düşünüyorum. ” Msgstr “Kullanılan ifadeler.

“Her zaman zihinsel olarak güçlü olmalısın”

Wasakır, kalecinin sahada lider gibi olduğunu vurguladı ve aşağıdaki değerlendirmeyi yaptı:

“Rakip 1-0 önde olsa bile, yapabileceğiniz bir savunma takıma moral verecektir. En azından takımı ateşe verebilir. Bu nedenle, zihinsel olarak güçlü olmalısınız. Kaleci skoru önemsemelidir. Bunu yapmadan maçta kalmalı, bu bakımdan psikolojik güç benim için çok önemli, iyi bir kaleci sakin, sakin ve odaklanmış olmalı, maçı yaşamak çok önemli, eğer başarırsan vücudun otomatik olarak Dilinize yansıyor. Dikkatli olmalısınız. Rakibiniz güçten düştüğünüzü düşünmemelidir. “

“Güvenimiz uyandırıldı”

Uğurkan Kakir, şansı olsaydı değiştirmek istediği maçın Trabzon’da oynadığı Medbol Başakseer Muharebesi olduğunu açıkladı, “Maçın bitmesini istiyorsak üç puan önde olurduk İyi oynadığımız bir maçtı. Sanırım hayranlarımız bizimle olsaydı kazanırdık. ” dedi.

Takımın iyi durumda olduğunu belirten başarılı kaleci şöyle devam etti:

“Güvenimiz var. Umarım lig başladığında seriye devam edeceğiz ve sonunda şampiyon olacağız. Futbolun doğası gereği yeni kurallar bizden uzaklaşıyor. Her durumda yakın temas var. Örneğin, bir maçta köşe veya ayakta topu kullanırken soyunma odasından istediğiniz kadar uzak durun, harekete geçmek önemlidir, ancak futbol sonuçta bir temas spordur.Imarım coronovirus etkisini kaybeder Dega ve lig başlayana kadar rahatça oynayın Şampiyonluk benim en büyük ilham kaynağım.Bu hedefi kendim için belirledim ve bu hedefe doğru çalışıyorum, hayallerimden birine ulaşmak için elimden geleni yapabilirim . Yaparım. “

Gueakır, hem lig şampiyonluklarının hem de kupa şampiyonluklarının çocukluk hayali olduğunu söyledi. “Şampiyonayı yaşamak ve milli takıma gitmek için Trezonspopper hayranı Trabzonspar’da taraftar olarak oynamak istedim. Hem lig hem de kupa şampiyonluğu yakın. Onları düşünmeden gece uyuyamıyorum. “

Başarılı dosya sorumlusu kendisi için yapılan transfer teklifleri hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Gerçek şu ki, teklifler motivasyonumu açıkça arttırıyor. Bu tekliflerin ışığında, bazı şeyleri doğru yaptığımı görüyorum. Bu takıma yardım etmeyi ve şampiyonayı yaşamaya çalıştım. Bu hedefleri belirlediğimde Bu doğrultuda çalışarak, doğal olarak milli takımı davet ediyorum ve diğer kulüplerden gelen teklifler kendi başıma geliyor ama amacım ağırlıklı olarak Trabjonsor, tabii ki Avrupa’ya transfer olmayı hayal ediyorum ve harika yollar var. Trabzonspor’u temsil ediyorum, hedeflerimi adım adım ve sırayla taşımak istiyorum. “

“Onun varlığı beni güvende hissettiriyor”

Yurikan rakır teknik direktör Husein ş Simir’in oyuncularla iletişim, stratejik bilgi ve anlayış açısından iyi bir teknik direktör olduğunu vurguladı.

IR Simir’in futboldan geldiğinin altını çizen oyuncaklara yaklaşımı da çok güzel. rakır, “Varlığımda kendimi güvende hissediyorum. Önünüze güvendiğinizde, sahadaki her şeyi vermek istiyorsunuz. Umarım kariyerlerinde büyük başarılar elde ederler. Mutlu oluruz.” ifade edilir.

Genç kaleci, ertelenen liglerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 12 Haziran’da devam edeceğini söyledi, “Sanırım alınan karar doğru çünkü virüs nedeniyle Bir kıtlık oldu. Zaman içinde çok iyi anlaştık. Sekiz hafta içinde elimizden gelenin en iyisini yapmak ve şampiyon olmak istiyoruz. Öğretmenlerimizle en iyiye hazırlanıyoruz. “Sözlerini bitirdi. Bitti.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir