Twitter, iOS kullanıcıları için sesli tweet’i tanıttı

Twitter, iOS kullanıcıları için sesli tweet'i tanıttı

Twitter, kullanıcılara Sesli Tweet özelliğini şaşırtıcı bir şekilde açtı. Bu özellik şu anda yalnızca bazı iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Twitter dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri, Resmi olarak bir tweet dönemi başlattı.

Platforma eklenen yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık tweet’lerine ses kayıtları ekleyebilir.

Başlangıçta iOS kullanıcıları için piyasaya sürülen bu özellik şu anda yalnızca birkaç kullanıcılı bir grup tarafından kullanılabilmektedir.

Twitter’da Maya Patterson ve Remy Bobrowin yaptığı açıklamada, Bazen 280 karakter yeterli değildir ve konuşmaya özgü bazı ifadeler kaybolabilir. Bugünden itibaren Twitter’ın kullanılma şekline daha insani bir dokunuş katacak yeni bir özelliği test ediyoruz. “ Kullanılan ifade.

Ses kaydedici özelliği nasıl kullanılır

Bu özelliğe sahip iOS kullanıcılarından biriyseniz, sesinizi tweet yazdığınız bölgedeki kamera simgesinin yanındaki ses kayıt simgesinden ekleyebilirsiniz.

Eklenecek ses kaydının maksimum uzunluğu 140 saniye olacaktır. Bu sınırı aşarsanız, kalan saniye yeni bir ses kaydı oluşturarak tweet’inize otomatik olarak eklenir.

Herhangi bir ses tweetini paylaştığınızda, profil fotoğrafınız otomatik olarak bu ses kaydına eklenir ve böylece kullanıcılar tarafından görülebilir.

Halen geliştirilmekte olan bu özelliğin tüm kullanıcılar tarafından ne zaman kullanılabileceği bilinmemektedir.

Instagram: @eshteknoloj

You might like

About the Author: Ceyden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir