Türk R Cumming filmine hazırlanmak bir yıl sürdü

Türk R Cumming filmine hazırlanmak bir yıl sürdü

‘Yeniden Diriliş Erturul’ ve şimdi ‘Kuruluş Usman’ ile büyük başarılara imza atan Mehmat Bojda tarafından üretilen ‘Türk Cumming: Adalet Kılıcı’, 17 Ocak’ta izleyiciyle buluşacak.

Zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkan filmin baş aktörlerinden biri, kara şahin (Parabuteo unicinctus) tarzında Tilla adlı bir kuştu. Başrol oyuncusu Emre Kivlissim’in oynadığı Sungur Bei’ye eşlik eden altı yaşındaki Tilla, Adalet Kılıcı’ndaki sahneleriyle izleyiciyi şaşırtacak.

https://www.youtube.com/watch?v=2s90zcbzszw

Yedi ay boyunca eğitim aldım

Sinema tarihinde ilk kez, filmde siyah kartal benzeri bir kuş servis edilirken, Tila yardımcı yıldızı Emre Kivlissim, set ekibine, oyunculara ve atlara uyum sağlamak için yedi ay boyunca eğitildi.

Bir aylık hazırlık yapın

Prodüksiyon tasarımına odaklanan ve Hollywood Productions ile yarışan film, 50 dönümlük bir sette çekildi ve hazırlanması bir yıl sürdü. ्रे zdilek Emre Sparks, Levant Türkiye, Amerika, Kanada, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Rusya, Güney Afrika, Hindistan Ve ECE şeşmi̇oğlu yapıyor. Endonezya, Malezya, Katar, Azerbaycan ve Kazakistan gibi çeşitli ülkelerde satışa sunulacak.

Mehmat Bozda ile ilgili olan “Türkler Geliyor, Adalet Kılıcı” nın proje tasarımı ve senaryosu, İstanbul’un fethinden sonra en önemli İstanbul’u fethinden sonra hedefini belirleyen Fatih Sultan Mehmat’ın hikayelerine dayanıyor. Sultan’ın ölümüyle ilişkilendirilen savaşçı askerler. Adresleme Dünyanın en barbar krallarından biri olan ve tarihte Bosnalı katliamı başlatan Sırp kralı Lazar, Lazar’ın kan ve gözyaşlarıyla sulanan bir ülkede planlarını bozmak için harekete geçiyor. Alandan; Zorbalığa karşı özgürlük, köleliğe karşı özgürlük adı Akinsky’nin hikayesini anlatan “Türkler Cumming, Adalet Kılıcı” unutmuş olduğumuz büyük savaş hakimiyeti ruhuna tanıklık eden iddialı bir film .

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir