Trajonspire Gotstep Maçı’na odaklandı

Trajonspire Gotstep Maçı'na odaklandı

Şampiyonaya giderken önemli maçlar oynayan Trabzonspar, 12 Haziran Cuma günü Süper Lig’in 27. haftasında Gostepp ile karşılaşacak. Corona virüsünden sonra futbola döndükleri günleri sayan bordo mavisi insanlar, yaklaşık 3 aylık bir aradan sonra yeşil alanlarda şampiyonluk için savaşacaklar. Karadeniz takımı son maçlarını 15 Mart Pazar günü Medipol Baisakir ile oynadı. Trabzonspor 89 gün sonra Süper Lig ve Giraat Türkiye Kupası’na tekrar başlayacak.

İlk hedef GÖZTEPE

UEFA, Finansal Fair Play (FFP) kuralları kapsamındaki yükümlülüklere uymadığı için Avrupa kupalarının bir yıl boyunca yasaklanmasına ilişkin olaylarda kulaklarını engelleyen Trabzonspor, Süper Lig’e tam konsantrasyon verdi verilen. 8 oyun döneminin ilk aşamasında, Burgundy-Bloors, Goestep’e odaklanan yarışmadan mutlak 3 puan hedefliyor ve yönetim ve teknik direktör Hussein ir Simir, pandemi sonrası haftalarda ligin başlamasının ısrar etti. İçin çok önemlidir Çimsiş, oyuncularla yapılan toplantılarda tüm dikkatlerin sahada olması gerektiğini söylüyor.

Trezonspor, Süper Lig’de kalan 8 haftayı planlasa da, Burgundy-Blue yönetimi, teknik delegasyonlar ve futbolcular her maçı ayrı ayrı düşünüyorlar.

11 CIMSIR algılandı

Yaklaşık 40 gündür Mehmat Ali Yılmaz tesislerinde çalışan Trabzonspar, ligin geri kalanında oynamak için mücadele etti. Sakatlanan oyuncuların geri dönüşüyle, Hussain सिम Simir bazen rekabetin yüksek olduğu Karadeniz takımında ilk onbirini belirlemekte zorluk çekti. Oyuncularının arzusundan ve performansından memnun olan genç koç, 11’inin Goestep’e karşı çıkması planlamış gibi görünüyor. Yurikan rakır, Perera, Da Costa, Campi, Novak, Abdulkadir Parmak, Sosa, Abdulkadir Ammar, Ekuban, Yakameme ve Sorloth Saha çalışanlarını koruma planları vardır.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir