Trabzonspor kaybetmez

Trabzonspor kaybetmez

Yolda Gosteppe’ye karşı Corona Virüsü’nden sonra Süper Lig’de oynayacak olan Trabonsoper, şampiyonluk yarışında moral bulmak ve zorlu bir oyundan 3 puan düşürmek istiyor. Jorbe Kukkunds, 12 Haziran Cuma günü Süper Lig’in 27. haftasında oynanan maçı yönetecek. Kukuns’a yardımcıları Hakan Yamisken ve Kamil ük üç yardımcı olacak.

DEPLAZM’de bir ilk

3 aylık bir aradan sonra yemyeşil tarlalara dönecek olan Kardanlı takımı, deplasman maçlarındaki performanslarıyla dikkat çekiyor. Rakip takımın sahasında oynanan 12 maçta Claret Red-Blue 6 galibiyet, 5 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Sarayında 22 ve 12 gol attı. Trabzonspor rakip sahalarda 23 puanla ilk sırada yer aldı.

İlk 3 uygulama

Süper Lig’de zirve için mücadele eden Trabzonspar, liderlik yarışında yakından yarışacak iki zorlu oyun oynayacak. Burgundy-Blue önce 12 Haziran Cuma günü Gotestep, ardından 22 Haziran Pazartesi günü Atemiz Alnyspor’a karşı gelecek. Lig 2 takımının deplasman maçlarını yapacak olan Karadeniz’i kazanmak için, Fenerbash ile oynanan maç Salı günü 16 Haziran’da Zeerat Türkiye Kupası’nda tekrar oynanacak. Bordeaux-Blines Süper Lig galibiyetlerinde 5 gün arayla oynayacak ve her ikisi de üç maçta Ağrı, Türkiye Kupası gol planlarına bir adım daha yaklaşacak.

Mutabakat yapıldı

19 golle Trebjonspor’un en skorer ismi Alexander Sorloth, en skorer ismi ile devam ediyor. Bordeaux-Blues’un gollerde en önemli silahı olan Norveçli oyuncu, Süper Lig’deki 4 maçın sessizliğini kırmak istiyor. Rakip sarayı 12 maçta 8 kez yayınlayan Norveçli oyuncu Beşiktaş’ta 2 gol attı ve takımı 1 puanla geri verdi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir