THY, Haziran ayı için yeni yurt içi ve yurt dışı uçuş planlarını açıkladı

THY, Haziran ayı için yeni yurt içi ve yurt dışı uçuş planlarını açıkladı

THY’nin web sitesinde yapılan bir açıklamada, Haziran için mevcut uçuş planı paylaşıldı.

Akash ile Haziran ayında tekrar bir araya gelen bir açıklamada, koronovirüs salgını nedeniyle bir süredir yaşanan problemler takip edildi:

“Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile olan titiz çalışmalarımızın sonucunda sevdiklerimizi, keşiflerimizi ve hatıralarımızı sağlıklı ve güvenli standartlarda uçuşlar yoluyla saklıyoruz. Bildiğimiz kadarıyla size esnek seyahat olanakları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu dönemde plan yapmak ne kadar zor 20 Haziran 2020 31 Aralık 2021 tarihine kadar başka bir uçuş için biletinizi değiştirebilir veya tarihini ayarlamak için daha sonra biletinizi açıklayabilirsiniz. Bu nedenle, esnek seyahat sayfamıza göz atmayı unutmayın. “

Açıklamada, uçuş tarifesinin Haziran sonuna kadar gerçekleştirilecek uçuşlar gösterildiğini ve uçuş planı yeni yolculuklar, İstanbul Havalimanı’na ve İstanbul Havalimanı’ndan yurt içi uçuşlar için güncellendiği için yolcularla paylaşılacağını ve Başlangıç ​​tarihleri ​​tek tek listelenir.

Açıklamada, Haziran ayında başlayacak uluslararası uçuşlarla yeni uçuşlarda yolcularla gitmeye hazır olduklarının, uluslararası uçuşların sayısını artırmak ve yolcuları normal hale getirmek için özenle çalıştıkları vurgulandı. Misafirperverliği ile umut.

Uluslararası Uçuş Planında ABD’nin 19 Haziran’da Chicago ve Washington, 24 Haziran’da Los Angeles ve 22 Haziran’da Miami’ye uçuş planladığı belirtildi.

Şanghay’a uçuşların 19 Haziran’da Uzak Doğu’da ve 24 Haziran’da Güney Kore’nin başkenti Seul’de başlayacağı belirtiliyor.

Yolcular THY’nin yeni uçuş planına Haziran ayında “https://www.turkishawatch.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/guncel-ucus-plani/” bağlantısından erişebilirler.

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir