Thebrahim Yıldız salgını sonrasında Süper Lig’i seçti

Thebrahim Yıldız salgını sonrasında Süper Lig'i seçti

“Salgın tüm takımları etkileyecek”

1. Salgın liginde en çok hangi takım faydalanacak?

Bir salgın sadece bir takımı değil, tüm takımları etkiler. Oyuncular psikolojik olarak etkilenecek. Bu, maçlarda düşük tempo ve düşük kaliteye yansıyacaktır.

2. Daha önce, şampiyona yarışında maaş ödemesinin etkili olduğu görülmüştür. Salgının ekonomik etkisi ırkı nasıl etkiler?

Salgının futbolcu maaşlarının ödenmesini geciktirdiği bir gerçektir. Bazı oyuncular satın alırken bile kaçırdılar. Bu nedenle, bir anlamda, maçlar “en erken oynanan” olarak geçecektir.

“Herhangi bir düzeltme avantajı”

3. Bundesliga’da gördüğümüz gibi ev sektörünün avantajını kaybetmek mümkün müdür? Yoksa istikrar kazancı gibi bir şey hala geçerli mi?

Armatürlerin faydalarından bahsetmek mümkün değildir. Çünkü eski günler bitti. Yeni bir anlayış ortaya çıkıyor. Önce sağlıklı olmak demektir. Bu anlamda ne istikrar ne de sektör yararlarından bahsediyor. Baisakishir, az sayıda seyirci ile maçlarını oynayan diğer takımlardan daha karlı. Galtasarai ve Trabzonspor gibi seyircilerin gücü ile oynayan ve tempo atan takımlar gelecek maçlarda zorluklarla karşılaşacak.

“Sözleşmeler yürürlükte değil”

4. Sezon sonunda sözleşmede ve antrenörde bir değişiklik ligin 8 haftasında değişiyor mu?

Süresi dolmuş sözleşmeler son sekiz haftayı etkilemez. Sonuç olarak, futbolcular sahada ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklar. Bununla birlikte, koronovirüs öncesi çatışma gösteremedikleri açıktır. Çünkü oyuncular maça hazırlık yapmadan maça başlayacaklar.

“CEZA Trabzon’u etkili kılmadı”

5. UEFA’nın yasak cezasının Trabzonspor’un futbolcuları üzerinde etkisi var mı?

UEFA tarafından verilen ceza Trabzonspor oyuncularını etkilemez. Sonuçta, bu idari bir sorundur, oyuncuları ekleyen bir durum değildir.

“TRABZON Şampiyonasının tadını çıkar”

6. Sizce memelere şampiyonluk denir mi?

Sezon sonunda skor tablosunu tahmin etmek mümkün değildir. Bunun nedeni takımların tamamen farklı bir motivasyonla yere çarpmasıdır. Seyircisiz maçların kiminle sonuçlanacağını tahmin etmek imkansızdır. Yine de Trabzonspor, Galatasarai ve Başaksir ilk üçe girebilir. Trabzonspor ligdeki diğer takımlardan daha hazırlıklı görünüyor. Coşku ve arzu açısından bir adım önde. Bence şampiyonaya en yakın isim Trabzonspor.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir