Taraftarlar Mustafa Kengiz ve futbolcular için destek

Taraftarlar Mustafa Kengiz ve futbolcular için destek

Galatasarai taraftarları, Süper Lig’in 28. haftasında evde oynadıkları Gaziantep FK maçında Cumhurbaşkanı Mustafa Kengiz ile Fernando Muslera ve Florin Andon’u unutamadılar. Soluk kızıl taraftarlar, hastalıkları operasyona yol açan Cumhurbaşkanı Mustafa Kengiz’e “Dualarımız sizinle birlikte” diyen bir pankart astı (Ina Fatahna Leke Phethan Mubina Ke). Geçen haftanın izleri Yakur Risespor maçında yaralanan Musslera ve Andon da ‘Yakında olsun, kalbimiz seninle’ yazdı.

Midye, Andona ve Luindama sanatı

Galatasaray da karton taraftarları arasında futbolcuların resimlerini içeriyordu, seyirci olmadan oynanacak maçlar için başladı. Geçen hafta yaralanan Fernando Mueslera ve Florin Andone ile daha önce yaralanan Christian Luindama’nın karton fotoğrafları arkasına yerleştirildi. Takım arkadaşlarını yalnız bırakmamak için maçı izlemeye gelen Luindama, daha sonra kartonuna oturdu.

Karton FANS Stata

Süper Lig’de seyirci olmadan oynanan maçlarda Galatasaray, ‘Galatasaray Olmadan Olabilir’ kampanyasını başlattı. Kampanya ortak satışlardan 123 TL ve 149 TL genel satışlar için özel indirimlerle teklif edildi. Sarı-kırmızılı taraftarlar da bu kampanyaya büyük ilgi gösterdi.

Gaziantep FK ile oynanan maçta Türk Telekom Stadyumu’nun standında yaklaşık 6 bin karton fan yer aldı. Ayrıca Mustafa Sami Atatürk’ü Ali Sami Yen ile bir helikopter kazasında öldürülen NBA efsanesi Kobe Bryant’ın fotoğrafları da vardı. Galtasarai, korona virüsü prosedüründe önemli çaba harcayan sağlık çalışanlarını da unutmadı, fotoğraflarını da standa koydu.

Karton aynı zamanda futbolcu ve futbolcu Fatah Terim’in çocuklarının resimlerini de sunuyor.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir