Sürpriz Geliştirme! Hasan Ali kaldırım Fenerbahçe’de!

Sürpriz Geliştirme! Hasan Ali kaldırım Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe’de şaşırtıcı gelişme … Yeni sezonda şampiyonluk için oynayacak bir takım oluşturmak için harekete geçen Sarı-Lacivertliler’de en büyük soru işareti solunda.

8 Yıldızlı Fenbahe Çiftliği Giyiyor

8 yıldır kesintisiz olarak Fenerbaki’de oynayan Hasan Ali Kaldirim, sözleşmesini 26 Temmuz 2020’de sona erdirdi. Geleceği merak konusu olan 30 yaşındaki futbolcunun Fennerbaki’den ayrılacağı iddia edildi. Habartark Spore’dan Erdem Akbus’un haberine göre; Hasan Ali’nin Medipaul Beşakeshir ile görüştüğü iddia edilirken, Fenerbahe yönetimi bu transferle ilgili kararını verdi.

LİG BITTER sonuna kadar görülecek

Sari-Lavivirtiller, tecrübeli futbolcu Hassan Ali Kaldirim ile birlikte sezon sonunda masaya oturmaya karar verdi. Bu sezon sakatlığı nedeniyle sadece 13 Süper Lig maçı oynayan Hasan Ali Kaldirim, nihayet Malyaspor maçında 1 yardımcıya imza attı. Profesyonel karakteri ile sahada duran ve lig biter bitmez masada oturacak olan Hasan Ali.

GALATASARAY ve TRABZONSPOR takip ediyor

Fenerbahçe yönetimi, eski sözleşmesinde yıllık 1.8 milyon Euro kazanan Hasan Ali Kaldirim’e yeni sözleşmeler verecek. Şartları kabul ederse, Hasan Ali ile devam etmek masadaki seçeneklerden biri … Galatasaray ve Trabzonspar’ın başarılı sol pozisyonları takip ettikleri de ortaya çıktı. Fenerbaki yönetimi ile toplantı olumsuz sonuçlanırsa, her iki kulübün de harekete geçmesi bekleniyor.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir