Süper Lig’de 23. randevuda Antilaspor ve Rur Risespor

Süper Lig'de 23. randevuda Antilaspor ve Rur Risespor

Geçen hafta Süper Lig’de Beşiktaş’ı mağlup eden ancak haftada Kupada Atımez Alnyspor’a 4-0 yenen Antilleaspor, gözlerini lige çevirdi. 28. haftanın sonuç maçında, bölgelerinde ilk Risespor ile buluşacak olan Antilaspor’da hazırlıklar tamamlandı. Kırmızı ve Beyaz takımlar Karadeniz takımıyla 22 defa, Süper Ligle 18 defa oynanacak. Ligin ikinci yarısında puanla çıkan ve 33 puanla 10. sırada yer alan Antiliaspor, üst üste onuncu maçta gol atmak istiyor. Yarışmacı ar Thakur Risespor geçtiğimiz hafta Galatasarai’yi sahada 2-0 mağlup etti ve düşen çizgiye geçti.

ANTALYASPOR ÜSTÜN

Antilleaspor ve R uar Risespor ilk 22 kez yarıştı. Red-White 9 galibiyet, 7 beraberlik ve 6 mağlubiyet aldı. Scorpions sahaya 11 ev sahibi maçta 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile ayrıldı. Kırmızı-Beyaz ilk yarının 11. haftasında rakiplerini 1-0 mağlup etti.

3 Antalyasar’da Kayıp

AntiliaSpore’daki zorlu matchaykur Rizespor maçtan önce 3 oyuncu oynamaz. Kırmızı-beyazlar arasında Charles Corona virüs nedeniyle ülkesinde bulunurken, Bahadur sakatlığı nedeniyle takımda bir yer bulamayacak. Nazim Sangare, Sarı Kart cezası nedeniyle 21 üyeli kadroya katılamayacak.
Sut Arsalamboa düdüğünü yarın 21.00’de Antalya Stadı’nda oynayacak. Arslanboğa’nın asistanları Ali Saygan Ilein ve Asim Yusuf .z.

OLASI 11

Akdeniz takımının Antalyaspor’un “Boffin, Bunmin Balski, Seletska, Welsel Sary, Kudryashov, Hakan Izmert, Podolski, Emilton, Sinan Gumus ve Zahovich” ile karşılaşması bekleniyor.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir