“Son vuruştaki tuhaflığımız bizi gol atmaktan kurtardı”

"Son vuruştaki tuhaflığımız bizi gol atmaktan kurtardı"

Süper Lig’in 28. haftasında Fenerbahçe Kasımpaşa’yı 2-0 mağlup etti. Yarışma sonrası basın toplantısında konuşan Fenerbaki teknik memuru Tahir Karapanar, kazanmak istedikleri bir maç olduğunu söyledi, “Kasımpaşa oynamayı seven bir takım. İyi oynamaya çalışıyoruz. Bence Tüm planlarımız ilk yarıda. Birkaç gol noktasımız var.İkinci yarı başladığında, yine kişisel bir hata ile topu kaybettik ve çabalarımıza rağmen kaleyi yedik. Sorun çıktı, gerildi ve ilk yer alındı. Sonra tekrar bastırdık ve elimizden gelenin en iyisini yaptık. Oyuncular değişiklik yapıyor. Mehmat’ın kaçırdığı pozisyon. “Gol attık, ama aynı zamanda kötü şans. Engelli oyuncuların eksikleri var ve geri gidemeyiz. Biz gevşek. Kasimpasara’yı tebrik ediyorum “.

“Oyuncuları bilgiden kaldırmak istiyoruz”

Karapanar, A takımında takımda oynayan genç futbolcuları değerlendirmek istediklerini söyledi. “Bu maçı da değerlendirmek istedik.

“Oyuncunun alanında etkili olamazsa, herhangi bir alanda deneyin”

Fambarbas futbolcularının oyunda kalıcı olarak yer değiştirmesi hakkındaki soruyu cevaplayan Tahir Karapanyar, “Çok fazla değişiklik düşünmedik. Verimli olmadıklarında Deniz ve Ferdy’nin yerine geçmek istedik. Ferdi’nin ikinci yarısının bir parçasıydık. Yararlanmak istedim. Gary sağ kanatta. “Eğer bu oyuncu sahada etkili değilse, başka bir alanda denemelisiniz. Kasimpa’nın solundaki oyuncular baskındı. Bence onları bıraktık. Kişisel bir hatayla gol attık. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir