Son dakika haberi … Obradovich gitti mi? Fenerbahçe’den açıklama

Son dakika haberi ... Obradovich gitti mi? Fenerbahçe'den açıklama

Fenerbahçe’nin yaptığı açıklamada;

Bilindiği gibi değerli koçumuz Zelko Obradovic geçen hafta İstanbul’a geldi ve Başkanımız Ali Kok ve Başkan Yardımcısı Semihos ile yeni sezonu planlamak için bir araya geldi. Görüşmelerden sonra koçumuz geçen Cuma günü ülkesine döndü ve son kararını ailesiyle görüştükten sonra vermek istedi.

Maalesef, bugün itibariyle koçumuzun kulübümüze cevabını gönderdiğini ve bir yıl boyunca takımda çalışmamaya karar verdiğini belirtmek isteriz.

2013-2014 sezonunda Fennerbaki ailesine katılan ve 2017’de Euroleague Şampiyonasını kazanan birçok başarının mimarı olarak, kulübümüzün tarihinde altın madalya kazanan değerli antrenör Zelko Obradovich’in kararını onurlandırmak zorundayız. yazılı.

Fenerbahimizin bir efsanesi olan Zenjeko Obradovic, bize getirdiği başarılar ve hayal edilemez sevinçle her zaman ailemizin bir parçası olmaya devam edecek.

Histeri umutsuzluğu

“Hayatımın en zor kararlarından birini ailemle birlikte verdim ve bir yıl boyunca koçluktan bir ara vermeye karar verdim. Fenerbase gibi büyük bir kulübün bir parçası olmak benim için büyük bir onur ve zevkti. Yeni bir başlangıç ​​var, Fenbarrah için bir son değil. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir