Sinan Gumsoom’a transfer edilecek mi? Başkan açıkladı

Sinan Gumsoom'a transfer edilecek mi? Başkan açıkladı

Antilaspor başkanı Ali ak Falkk Tetrak, Sin Gumum’un gelecek sezon takımda olup olmayacağı hakkında açıklama yaptı ve gündemi değerlendirdi.

“Kupayı oynamaya odaklanamadık”

Radiospor’da Szgür Sancar’ın konuğu Zztürk, “İkinci yarıya yeni transferlerle geçtik ve iyi bir hız yakaladık. Otelimizde kamp kurduk. Kupa maçına tam olarak konsantre olamadık. Taraftarları affetmek doğru oldu, önemliydi, AlanyaSpor maçı için destekçiden özür diledik, bence kulübün tarihini affettik, sanırım onu ​​bir şekilde affediyoruz Trabjonspor ile iyi bir final maçı yapacak. “

“İlk başta yarı sinirliydik”

Açıklamalarına devam eden Ö Tyrkirk, “İlk yarıda sıkıntılı bir dönem geçirdik. Yeterli puan alamadık. Ciddi bir talihsizlik vardı. Tamer içeri girdi, iyi bir giriş yaptı. Podolski oyuncularımıza katkıda bulundu. Ben ve bu alana yansıdığını düşünüyorum. ” .

Liverpool Şampiyonası …

30 yıl sonra Liverpool’un şampiyonası hakkında konuşan k StarUerk, “Bu güzel bir şey. Kloop gibi bir koçun altında, harika oyuncular ve bu oyuncuların harika performansları … Mane, Salah, Fermino ve harika performanslar.” . ” Kişisel iletişim çok önemlidir. Kloop çok sevdiğim bir yönetici ve iletişimi önemseyen biri. İyi gitmenin önemi, kimya ve kimya yapan insanların bunu çok iyi yapmalarıdır. çıktı “.

Antilaspor’un bir şampiyonluk hedefi var mı?

“Antilaspore’un Şampiyonluk Hedefi mi?” Ö Tyrkirk, “Şimdi hedefimiz Avrupa. AntiliaSpore’de 3 sezonum olacak. Birincisi, 5.’i bitirdik, Avrupa’yı özledik. Sonra 7.’yi bitirdik, Avrupa’yı kaçırdık. Bu yıl. Yarı finallerde kaybettik, performans yapıyoruz, rekor kıran yetenekler de bizi onurlandırıyor, bir süreç olarak görüyoruz, uzun vadeli planlıyoruz, bir takım kurmak istiyoruz Gelecek yıl Avrupa’ya gidenler. İlk 6’dan ayrılmayacak ya da yerini elbette kaybetmeyecek bir antilaspor istiyoruz. Antalya ve Antalyaspore şehri bunu hak ediyor. “

Sinan Gözcü Kulesi için bir transfer teklifi mi? Takımda kalacak mı?

Sinan Gözetleme Kulesi’nin performans ve transfer durumunu değerlendiren kztürk, “Sinan yaz sezonunda Antalya’ya geldi ve birlikte zaman geçirdin. Oynamalıydın, biliyorsun, o Galatasaray’da bir rotasyondu. Oyuncu oradaydı Sinan herkese gösterdi, o da doğru seçimi yaptı, bize gelince, Antilaspor olarak onu kesinlikle kadromuzda görmek istiyoruz, iyi bir kimyamız vardı, onları bizzat aldık. Ayrıca formdan da hoşlanıyorum, finansal faktörler de önemli olacak, ayrıca goller ve yapmak istedikleri önemli olan Sinan, Türk futbolcuları arasında ciddi bir yetenek oyuncusu olacak.Ancak gelecek sezon AntiliaSpore’daysa Eğer oynarsa 9-10 gol atar, gösterir. 5-6 yıl Galatasarai’de milli takım tecrübemiz var, diğer takıma sürekli gelip doğru yolu bulmamızı istiyoruz Sinan, Sadece Fenerbachi için değil, aynı zamanda geçerli olan Cenova ile de doğru koşulları yakalayabileceğimizi umuyoruz Çoğu takım kadroda izleyecek. İstediği bir oyuncu. Bunun ne kadar ciddi bir takım olduğunu bilmiyoruz. Sinan’ı seviyoruz, devam etmek istiyoruz. “

Yayıncının ajansının% 30 indirim talebine ilişkin olarak….

Son olarak, yayın kuruluşundan% 30 feragat talebinden bahsettiğini belirtenztürk, “% 30 feragat talebi de bize geldi. Kulüp derneği toplantısında da ele alındı. Böyle bir dönemden geçtik Dünyadaki salgın nedeniyle görmediysek, bahsettiği gelirin azaltma bizim için istenirse mantıklı bir açıklaması olmalı, bir çöküş vardı, ama beIN Sports için büyük bir kayıp değiliz Daha olumlu bir hamle olabilir, bir üyelik anlaşması var, buradaki sayı daha düşük olabilir. Bunlardan biri sorun nedeniyle eski maçları izlemekti, bu herkes için. TV izleme oranı arttı. Bence futbolun başlamasıyla birlikte daha yüksek bir görüntüleme oranı vardı, hayatımızda futbolun önemi arttı, sadece benim değil, diğer kulüp başkanları … Bir anlaşma yapıyorsun, onların şartları ve kuralları var. , Siz oturup salgının sebebi hakkında konuşuyorsunuz, ama iyi niyet görmek istiyoruz. Fırsat değerlendirme yaklaşımına yaklaşılıyor, kişisel olarak söylemek istiyorum. Antalyaspor’un başı olarak rahatsız olduğumu. Bazı talepler olabilir, ancak bunlar mantıklı olmalıdır. Yaklaşık yüzde 30 paydan bahsediyoruz. Bence dik durmalıyız, yerimizi korumalıyız, çünkü kulüp, TFF.

“Yayıncıdan para istemeliyiz”

Anlaşma gereği Türk spor kulüplerimizin de kendi yatırımları var. Kişi orta yolu bulmak zorundadır. BeIN sporları açısından büyük bir kayıp yaşamadım. Ayrıca para istemek istiyorum. Sahip olduğumuz duygu, istediğimiz kadar çok ya da az yapabilir miyiz olabilir ve yürürsek, daha az maliyetle çıkarız. Onların iç dengesini bilemeyiz. Bizden söz edenleri bilmek biraz fazla oldu ve tadı eksik. İyi devam etmesini dileriz. Ödemeler geliyor. Bazı şeyler kalan maçlardan sonra yapılır. İlk ödeme üzerine inşa edilmiştir. BIN Sports geçen yaz döviz kuru farkları nedeniyle indirim yaptı. Yarısı TL, yarısı dolardı. Numarayı hatırlamıyorum ama ciddi şekilde yaralandık. Umarım bu işlemi iyi yapmaya çalışırlar. Burada federasyon açıklamak zorunda kalacak, konuşmalı, “sözlerini bitirdi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir