Simfer, bir üründe buzdolabı ve dondurucu özelliklerini tanıttı

Simfer, bir üründe buzdolabı ve dondurucu özelliklerini tanıttı

Derin dondurucular, mevsiminde taze ve ekonomik olan ve mevsim dışında tazeliklerini tüketen sebze, meyve, et ve balık ürünleri içerir.

Dondurucu üreticilerinden Simfer’in yaptığı açıklamada, 8 çekmeceli 8407 donmaz derin dondurucunun özellikle birbirine dokunmaması gereken gıdalar için tasarlandığı kaydedildi. Gıda güvenliği için o et, balık ve tavuk.

Birbiriyle temas etmeden farklı yiyecek türlerini saklamak için yapılan derin dondurucunun, farklı boyutlarda ve kırılmaz cam raflara sahip opak çekmeceli şeffaf kapıların 308 litre iç hacme ve Dikey konumda kullanılır.

8 çekmeceli 8407 Simfer-Frost Derin Dondurucuların aynı tuşla soğutma ve donmaya izin veren çift fonksiyonlu bir özelliğe sahip olduğu söylense de, aynı zamanda gıdaların korunduğu ve elektronik bir termostatta saklandığı bilgisi arasındadır. Ayrıca hızlı donmasını sağlayan uzun süre taze kalır.

Diğer yandan, donma önleme özelliği sayesinde Simfer No-Frost dikey dondurucunun buzlanmaya karşı koruma sağladığı açıklanmıştır.

Yapılan açıklamada, SN-T İklim Sınıfı özelliği ile üretilen Simfer Derin Dondurucunun dış sıcaklıklardan etkilenmeden 10 ° ila 43 ° arasında çalıştığı bildirildi.

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir