Seyirciler olmadan Galatasarai’nin maçı derbi ruhundan geçmedi

Seyirciler olmadan Galatasarai'nin maçı derbi ruhundan geçmedi

Besikatta’nın Hollandalı yıldızı Jereman Lanes çok özel açıklamalarda bulundu.

Salgın süreç yönetiminin Hollanda Jeremine merceği hakkında konuşmak için bir araya geldiği dışlanan ülke, “Türkiye’de sadece üç hafta geçirdim. Hollanda’ya taşınmak. Ailemle birlikte olmak önemliydi. O zaman kimse bilmiyordu. “O sırada ailemle birlikte olmak güzeldi,” dedi.

“Teşekkür ederiz”

İnsanların salgın döneminde birçok şeyin değerini anladıklarına dikkat çeken Hollandalı futbolcu, “Her şeyden önce, bize teşekkür etmek için. Normal şartlar altında herhangi bir kısıtlama olmaksızın hayatın tadını çıkarıyorsunuz” dedi. İstediğini yapabilirsin, okula gidebilirsin, çalışabilirsin, ailenle birliktesin, dışarı çıkabilirsin ama karantina döneminde … Aslında insanların tüm özgürlükleri Bazı insanlar sağlık endişeleri nedeniyle ailelerindeki insanları göremiyorlardı, örneğin ailemdeki yaşlı insanlarla iletişim kurmama konusunda dikkatli ve dikkatli olmaya çalıştım.

“Yeni insanlar yaratmaya hazırım”

Kendini karantinada pişirmeye dönüştürdüğünü belirten Lens, “Yemek pişirme yeteneğimi biliyordum. Kuzenimle yaşıyorum. Genel olarak dışarıdan yemek yapıyordu Bu dönemde yeni yemekler yapmaya ve daha önce yaptığımdan daha iyisini yapmaya başladım. Örneğin. “TV izlemeden önce yemek pişiriyordum, sonra televizyon izliyordum. Sonra yemek yapıyordum. Yalnız yiyordum. Hiçbir aile, karı veya koca yoktu.

“Yolculuk yapmayan Galatasarai mahkemesinde tesis”

Lens, Galatasarai’nin geçen Mart’ta oynadığı maçın seyirci olmadan oynadığı için derbi havasında geçmediğini söyledi.

“Yaklaşık 2-3 haftadır takım olarak antrenman yapıyoruz. İyi gidiyor. İkimiz de iyi antrenman yaptık ve yavaşça maçın hızını yakalamaya başladık. Cumartesi günü de ilk oyuna gireceğiz. Bu çok garip bir durum.Bu yüzden Galatasarai maçını izleyici olmadan oynadık, bu duygu gerçekten derbi maçının ruhu gibi değildi, taraftarlar bizim için çok önemli, taraftarlarımız bize maçta çok şey gösteren bir grup hayran. İtme ve destek Bu anlamda katkıları çok önemlidir, şimdi bu destekten yoksun olacağız Kalitemize daha fazla dikkat etmeliyiz, ancak stadyumda olsalar bile stadyuma gelemezler. Gelemiyorum. Hala bir hedefimiz var, hala ligde yapacak işlerimiz var. Bir nedenimiz var. “

“Seçkinlerin bazı kısımları parti olmadığında değişebilir”

Seyirci olmadan oynanan maçların iç sahadaki performansı etkileyebileceğine dikkat çeken kıdemli futbolcu, “Taraftar etkisi olmadan, iç mekandaki denge biraz değişebilir. Ama bu kesinlikle bir bahane değil. Belki de sonuçta Beşiktaş’ız, performansımızı her koşulda kaliteli bir ekibe koymamız gerekiyor. Bunu hala yapma fırsatı var ”dedi.

“Hiçbir şeyi bir fikrimiz olmayan bir şey olarak anlayamayız”

Futbol kariyerinde 3 ay ara olmadığını söyleyen Lens, “Ama böyle bir şey var. Rakiplerimiz için de aynı şey oluyor. Şimdi hava ısınıyor, tek bir yol olacak Ya da başka biri. Ancak maçlar nispeten geç oynanacak. ” “Bazı şeyleri tahmin edemeyiz çünkü daha önce yaşadığımız bir durum yok.”

“Takım arkadaşlarımızın maçlarımızı kazanması ve kazanması için ne gerekiyor?”

Hollandalı futbolcu, kendi maçlarını kazanarak rakiplerinden puan kaybı beklemeleri gerektiğini vurgulayan Hollandalı futbolcu, “Az önce hedeflerimiz var. Ama şampiyonluk hakkında konuştuğumuzda Biraz görkemli olmalıyız ama Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi gibi gerçekçi hedefler de var, ne olacağını bilmiyorsunuz Eğer kazanırsak, yarışmacılarımız puan kaybederse bir şansımız olabilir. İşte yapmanız gerekenler, maçlarınızı kazanmak ve rakiplerinizi beklemek. “

“Sergi öğretmeniyle çalışmak güzel ve gerçekten önemli bir tekniktir”

Siyah Beyaz takım teknik direktörü Sergeen Yalikan’ın oyuncularla nasıl iletişim kuracağını bildiğini söyleyen Lens, şunları söyledi:

“Kariyerim boyunca birçok antrenörle çalıştım. Sergeen Hodeja gibi farklı bir yer. O, üst düzey futbol oynayan ve şu anda antrenör olan nadir insanlardan biri. 70’li ve 80’li yaşlardaydı. K bir kişi değil Oyuncu ile nasıl iletişim kurabilir Çok iyi bilen bir antrenör, antrenmanda bir şeyi açıklar, ne zaman açıklaması gerektiğini söyler ve bu deneyimi onunla belirterek gösterebilir. Çalışmak iyi ve gerçekten önemli bir koç. “

“Güzel sonuçlar alabiliriz”

Son zamanlarda karantina döneminde birkaç eski dizi ve film izlediğini belirten Jereman Lens, kalan haftalarda hayranlardan destek istedi. Hollandalı kıdemli futbolcu sözlerini şöyle bitirdi: “Bizi desteklemeye devam ettiklerini biliyoruz. Sahada elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Onlardan bizi saha dışında desteklemelerini istiyoruz. Hedefe aynı anda ulaşın. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir