Sergeen Yalkin transfer transferleri

Sergeen Yalkin transfer transferleri

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında Sergey Yalkin, yeni sezon hakkında konuşmak için çok erken olduğunu söyledi, “Gelecek hafta başka bir yarışmamız olacak. Başkan ve yönetim ile bir toplantıda nasıl takım kuracağımız hakkında çok konuştuk. Net bilgi ver. 8 veya 10 yeni oyuncu bize katılmalı. Bunlar çok açık konular. Ne tür bir değişiklik olacak, ne tür bir çalışma olacak, geri kalan ve giden oyunculara oyunun gelecek haftasından sonra karar verilecek. “Kullanılmış İfade.

Sergey Yalkin, oyuncuların sistemi takımda belirleyebileceklerini ve şunları söyledi:

“Kazanmak için oynayacağımızı söylediğimizde bazen söylediklerimizi yanlış anlıyorlar. Futbol oynamayacağımızı, kazanmak için oyun oynayacağımızı söyledim. Böyle bir ortamda iyi bir maç izlemek çok zor. Oyunu başka şekillerde de oynayabiliriz. Bekleyebilir veya daha fazla oynayabiliriz. Takımda birçok sistem var. ” Sahip olduğum oyuncuya göre bir sistem oluşturuyorum. Oyun sistemlerinin riskleri vardır. Risk aldığımızda ve daha fazla oynadığımızda puan kaybeder ve maçı kaybederiz. Salgından önce farklı oynuyorduk, şimdi farklı oynuyoruz, kazanmak için oynuyoruz. Hedef belirlendiğinde ciddi transferler yapılmalı, bu yönde bir sistem kurmalıyız. Oyuncuların oynadığı sistem, kurduğum sistemi değil kazanmalıdır. “

Medipol Baisakir’i şampiyonluğu için tebrik etti, “Önemli bir iş çıkardı, iyi şanslar şampiyonası.” “Sergeen Yalkin, Fenerbachi Match” ifadesini kullanan arkadaş canlısı ve arkadaş canlısı bir maçtı. Oyuna iyi başlayamadık. Oyunu yakalamakta zorlandık ve sıraladık. Özellikle ikinci yarıda, oyuna döndüğümüzde kazanmak için mücadele etmeye başladık. Onlar mutlu. Son derbiyi kazandığımız için mutluyuz. Hedefimiz ligi üçüncü sırada bitirmek. Değerlendirme bulundu.

Oyunun bazı bölümlerinde kötü oynadığını söyleyen Yalkin, şunları söyledi:

“Bazen takımlar kötü oynayabilir. Bu çok normal. Eğer oyunu bölümlere ayırırsak, bazen takımlar 10, 15, 20 dakikada kötü oynayabilirler. Sempatik olmalılar. Oyuncular iyi bakmalılar, aylarca maçsız antrenman yapıyorlar, kolay değil, bazen konsantre olmakta zorlanıyoruz, önemli değil, önemli olan oynadığınız Maçlar kazanmak için. Büyük takımlarda çok önemli, iyi oynadığınız maçları kazanacaksınız. Konuştuk ve ihtiyaç duyduklarını yaptılar. “

“Sezon başında görevde olsaydın şampiyon olur muydun?” Yalkin, “Eğer olsaydınız, cümleler kullanacağım cümleler değildi. Şu anda baktığımız duruma bakmalıyız, nereden başladığımıza ve gelecekte ne yapacağımıza bakmalıyız. Geri dönmek yerine geleceği planlamalıyız. Umarım bu konuda iyi bir plan yaparız. ” Kullanılan ifade.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir