Serdar Ali Olicler salgından sonra Süper Lig’i seçti

Serdar Ali Olicler salgından sonra Süper Lig'i seçti

“Bunu oyun olarak göreceğiz”

1. Hangi takım sahada en fazla yayılmayı etkileyecek? Herhangi bir mola herhangi bir kulübe fayda sağlar mı?

Bu soruya önceden cevap vermek zor. Oynarken kimin iyi iş çıkardığını, kimin yapmadığını göreceğiz. Ancak Sivaspor 4-5 gün ara verdi ve eğitime devam etti. Trabzonspor fazla uzamadı. Salgının etkilerinin en sık görüldüğü şehirler olan İstanbul’daki ekipler muhtemelen daha fazla etkileniyor. göreceğiz. Ancak Crivelli’nin gelişimi Başakşehir için bir avantaj.

“Nostaljide ödeme sorunu yok”

2. Daha önce maaş ödemelerinin şampiyonalarda ve küme yarışlarında etkili olduğu görülmüştür. Salgının ekonomik etkisi futbolcuları nedeniyle yarışı nasıl etkiliyor?

Şampiyona için oynayan 3 takımın hepsi de ödemelerini alır. Ancak birisi erken ayrılırsa, bir sorun olabilir. Bu 3 ekipte ödeme sorunu yok. Ama parasını alamadı; Max Kruse ödemesi geciktiği için oynamıyor. F. Hasar açısından bir bahçe alın.

“Hindistan’da site geliştirme başlayacak”

3. Bundesliga’da gördüğümüz gibi Süper Lig’de ev avantajını kaybetmek mümkün mü? Kalan haftalarda “istikrar kazanımları” gibi bir şey hakkında konuşabilir miyiz?

Bence ev avantajı da buraya gelecek. Bundesliga gibi yüzde 50 indirim olacağını bilmiyorum ama kesinlikle azalacak. Ancak, seyirciler ve sıkıştırılmamış oyunlarda bile, eğer hakemler dağları taşlıyorsa, söylediklerim tekrar ön plana çıkacak: baskı vb. İkincil unsurlardır. Hakemlerimiz yetersiz ve verimsizdir. Maçı nasıl yöneteceğimizi görelim.

“Nihai sözleşmeler ekipleri tanımıyor”

4. Ligin 8 haftalık sezonunun sonunda sözleşmeler ve antrenörler değişiyor mu?

etkisi yok. En azından kısa vadede etkilemez. Sivas son 4 haftada tamamen uyum sağlamazsa olabilir. Aksi takdirde etkilenmez. Bu isimler karakter isimleridir. Takımları çatışma içinde olduğu sürece ellerinden geleni yapacaklar.

5. İç bölgede küçük bir izleyici kitlesini oynayan Baisakhi için izleyici olmadan oynama kararı bir avantaj haline geliyor mu?

Bu kesinlikle yıllarca bu ortamla oynamanın bir avantajı. Baisakihir bu anlamda diğer rakiplerden bir adım öndedir.

“TRABZON Sayım İthalatçıları”

6. UEFA’nın 1 yıllık yasağının Trabzonspor oyuncuları üzerinde etkisi var mı?

Özellikle yabancı futbolcularda ürediğini düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi’nde oynamama ihtimalinin olumsuz bir etkisi vardır. Bu bağlamda Ahmet Özaru sürekli “Sorun çözülecek, sorun olmayacak” diyor.

“TRABZONSPOR ve GALATASARAY sonrası”

7. Sizce şampiyonalar için göğüsler ne tercih edilir.

Sıralamam aşağıdaki gibidir. Trabzonspor ve Galatasaray yüzde 40, Başakşehir yüzde 20 şampiyon. Aşağıda 2 takım var. Önceki takımın nereye düştüğünü bilmiyorum. Bence Alnyspor kupayı kazandı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir