Selskuk Erdoğan’ın Bercespor’dan ayrılarak şiddetli eleştirisi

Selskuk Erdoğan'ın Bercespor'dan ayrılarak şiddetli eleştirisi

TFF 1’in 29. haftasında 1-0 kaybettikten sonra Yeşil-Beyaz kulübüne veda eden Selfiek Erdoğan, Kekiorgengu’daki deplasmanda bir veda mektubu paylaştı. Erdoğan, Bursaspor’a şu sözlerle veda etti:

“Bugüne kadar Burspopper’deki spor direktörlüğümden ayrıldım. Bu süreçte birçok iniş ve çıkış yaşadık. Sezonun başından beri çok çalıştık. Brasspor topluluğunu destekleyebilen biri olarak Özellikle Bursa Atatürk Stadyumu’nda oynadığım maçlar nedeniyle hayranlık ve sevgiyle görünüyor, kulübün yıllar boyunca yaşadığı koşullar için çok üzgünüm, maalesef futbolun doğası nedeniyle, Sonuçlar oyundaki süreçlerden daha değerlidir.Sezonun başından beri hedeflenen sendika olan Dr.Ghanhan Zhan bana paha biçilmez yönetim kurulu olan Mesut Meston için imbrahim Üzülmez ve Çok fazla harcama yapan ekip, Musa Öztürk ve Coşkun Özdemir ve değerli sağlık ekibi, tüm Gaziler personelini, altyapı direktörü Korey Taniveredi ve Vakıfköy ailesinin tüm üyeleri, Hakan Senkaylor ve futbol okulu personeli, Büyük Bursa liderlerini kullandı Sürecin klübe katkıda bulunduğu Gave ve iyi niyetler gösterenler ve gündüz burspopper paltosunu hiç ilgilenmeden takip eden tüm burspopper severler. Ve sezon başından beri Burschopper’ı en iyi şekilde temsil etmeye çalışan kardeşlerime teşekkür ediyorum.
Mesleğin kaderinde çok eleştiri var ve futbol da bir yorum oyunudur. Görevdeyken her zaman eleştirilere açık oldum, ancak iddiaların, suçlamaların ve benzer durumların vicdanına uymadığına inanıyorum. Sürekli olarak kalemleriyle atış yapan birçok arkadaşımın doğrudan veya dolaylı olarak sahip oldukları iddialarını ispatlarsa, çok sevdiğim futbola katılmayacağımma söz veriyorum. Yazılı veya sözlü olarak. Peki, bu büyük topluluğu bir kapı, bir amaç, bir sevgi kapısı ve bir ilgi alanı kapısı olarak gören ve yıllardır zarara uğrayanlar, çeyreklerinde olduklarına söz veriyorlar- Köy Vivek ile yüzleşebilir mi? Yıllardır kullandıkları ve dik durdukları düzeni bozduğumdan beri onları deneyimlediğimi biliyorum. Toplum çok önemlidir ve her ne olursa olsun hizmetçi kaderini yaşar. Burschorp topluluğunun sevgi, birlik ve dayanışma ile birçok önemli görevi yerine getirdiğine inanıyorum ve dönemin geri kalanında şampiyon haline geldiği inancı ve birliği ile lige geri döneceğine inanıyorum. Burşukluğun boyutu değişmez. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir