Sehaltin ayrıldı: 2 yıldır hata yaptık

Sehaltin ayrıldı: 2 yıldır hata yaptık

Fenerbachi kulüp yönetim kurulu üyesi Seheltin Bucky, hatalarından sarı-lacivert futbol takımını öğrendiğini ve sezon sonunda taraftarların kalbine yayılacağını açıkladığını söyledi.

FB TV’nin açıklamalarının geri kalanı Samandra Can Bartu tesislerinde kurulan bir takımda ve futbol altyapısıyla “Fenlab Analiz Merkezi” ni değerlendirdi.

Seheltin Baqi, futbolda son iki mevsimde yaptığı hatalardan öğrendiğini söyledi. “Son 2 yıldır takım hakkında hatalar yapıldı. Bunları bizden alıyoruz. Ders aldıktan sonra yaygın olarak Sakin ve geniş dokumacılığa geçip, sezon sonunda birer birer ilan edilecek, hayranların bu konuda rahat olmasını istiyorum, sonuç olarak sezon henüz bitmedi. Bundan sonra, bazı açıklamalarda bulunacağız ve hayranlarımızın kalplerine su serpeceğiz ”dedi.

Tahir Karpanyar’ın Futbol Akademisi’nin altyapı koordinatörü olarak atanması hakkında bilgi veren geri kalanı:

“A ekibi ile altyapı konusunda bazı adımlar atmaya karar verdik. Araştırmalarımızda 37 yaşına kadar profesyonel bir futbol kariyerine sahip olan özellikle Ege bölgesindeki futbolcu havuzunda ustalaştı, Türk futbolunda bizim için bağlam, çocuklar, babalık ve kardeşlik dokunuşu ile iyi koçluk Altyapı için bir anlaşmaya vardık, profesyonel lisansa sahip, gelecek sezondan itibaren ekip ve altyapı üzerinde olacak Ortada köprü görevi görecek, ortada köprü görevi görecek, ciddi bir görev. 8 haftalık bu süreç hem kendisi hem de bizim yararımız, ruhsatı olduğu için ona yardım edecek, 8 hafta yapacak. Altyapı çalışmalarına devam edecek. Derasazi ayrıldıktan sonra Samandra’daki köprü görevi bitmeyecek. Bu ilişki sonsuza dek sürecek. “

“Sezon sonunda STAFF ile irtibat kuracağız”

Selahtin Baqi, sezon sonunda A takımının mevcut teknik takımı devralacağını söyledi.

Topluluğun yeni antrenörün açıklanmasını beklediğini söylerken, sarı-koyu mavi kulübün yöneticisi aşağıdaki ifadeleri kullandı:

“Topluluğumuz bir koç bekliyor. Çok iyi anlıyoruz. Bu açıklamaları sezon sonunda yapacağız. Sezon sonunda personele devam edeceğiz. Öğretmenin öneminin yanı sıra, Onları kiminle donatmalıyız. Metni de inceliyoruz. ” Örneğin, Marco Aurelio, neden Marco Aurelio önemlidir, bu topluluğun formasının ağırlığını ve Fenerbachi tarihinin ne anlama geldiğini bilen biri. Bu nedenle, her yabancı oyuncu ile yakın ilişki kurabilen, her kim gelse, Fenerbaki kültürünün önemli bir parçası olan kültürü ve ilişkiyi canlı tutmada çok faydalı olacaktır. Taşlardan biri Aurelio’ydu. “

Kesintisiz yeni koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizen Seheltin Baqi, “Kovid-19 süreci başkanımızın önderliğinde bir gün ara vermeden İlgili yönetici arkadaşlarıyla ve ilgili profesyonel arkadaşlarla bir takım konfigürasyonu ve altyapı konfigürasyonu var ve önümüzdeki sezon takımı yönetecek olan koçla ilgili tüm toplantı ve planlarımızı oluşturuyor ve sürdürüyoruz. Topluluğumuz bir gün bile durmayacak. Bu konudaki çalışmalarımız devam edecek. “

“Çoğunlukla denize çok yer alıyor”

Ceheltin Baqi, Samandra Can Bartu tesislerinde kurulan laboratuvar ile yaralanmalardan önce önlemler alacaklarını söyledi.

Yüzbaşı Emre Belozolu’nun tavsiyesi ile “Fenlab” ‘ı kurdu diyen gerisi, “Yüzbaşı Emre’nin Avrupa kariyerinde yaşadığı ve yaşadığı bir olaydı. Evet, bir laboratuvar kurmak Bazı teknik donanımlar Samandra’yı taşıdı Örneğin, hangi futbolcunun yorgun veya ne kadar yorgun olduğu belli değil.Bu testler bir futbolcunun yorgunluk derecesini belirliyor. Ya da kaslarında sertlik olup olmadığı. Bunlar yaralanmaları önlemek açısından çok önemli adımlar. Teknik olarak Sameevira başka bir seviyeye gidiyor. “Değerlendirme bulundu.

Süper Lig’in 27. haftası Bucky, 12 Haziran Cuma, 16 Haziran, Hayes Cable Kaysespor, Salı günü Türkiye Kupası yarı finalinin ikinci ayağı Trabzonspor ile oynadı:

“Hayranları ile beraber olmasını dilerdim, ama dünyadaki koşullar nedeniyle bu maçı oynayabilmemiz harika bir olaydı. Hayranlarımız bizi kötü bir günde destekledi. Çok teşekkür ederim. Dua et ve pozitif enerjimizi bırakmayacak, önemli bir kupa maçımız var, şimdi odaklanmak için sabırsızlanıyoruz ve daha sonra kupa oyununu oynayacağız, tüm takımlara başarılar diliyorum Kovid-19 süreci hala Devam etmek. Böyle zamanlarda kalkmak ve oynamak kolay değil. Herkese başarılar diliyorum ama elbette her zaman olduğu gibi Fenerbahçe en yüksek başarılara sahip. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir