“Seçimi kazanamazsam, hayatıma devam edeceğim ve başka şeyler yapacağım”

"Seçimi kazanamazsam, hayatıma devam edeceğim ve başka şeyler yapacağım"

Trump, Harris Faulkner’ın Fox News’de yayınlanan “Fazla Sayıda Fazla Mesai” programındaki gündemdeki sorularını yanıtladı.

Trump, ABD’nin yeni koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrasında normalleşme sürecine girdiği bir dönemde George Floyd’un polis tarafından öldürülmesiyle protestoların patlak verdiğini hatırlatıyor. , “Normalleşmeye başladığımız zaman gereksiz yağma yaşadık. Vali ve belediye başkanı daha güçlü. Bu adımı atarlarsa konuya gelmeyeceklerini düşünüyorum.”

Trump, Floyd’un protestosunu yakından izlediğini belirterek, “Sanırım protestocuların farklı nedenleri var, bazıları neden orada olduklarını bile bilmiyorlar. Birçoğu kalabalığı kovaladı Hui yola çıktı. ” İfadeyi kullandı.

“Merhametli ama güçlü bir güvenlik ve polis gücü görmek istiyorum. Trump, polise verilen fonları kesme çağrısına da karşı çıktı.” Gerçekten merhametli ama güçlü bir güvenlik ve polis gücü görmek istiyorum. dedi.

Trump, şüphelileri boyunlarına baskı yaparak baskı altına almayı reddettiği tartışmasıyla ilgili olarak, Trump şunları söyledi:

“Sanırım boynuna baskı yapmak çok masum. Harika bir şey. Birinin bir kişiye müdahale etmesi mantıklı, ama iki polis şüpheliyi bu şekilde gözaltına alırsa Eğer alırsanız hikaye değişir. Dikkatli olmalısınız. Genel olarak konuşursak, ama zor biriyle çalışıyorsanız, buna ihtiyaç duyulabilir. “

“Siyahlar için diğer başkanlardan daha fazla şey yaptım. Trump, siyahların koşullarını iyileştirmek için birçok adım attığını savundu.” Siyahlar için diğer başkanlardan daha fazla şey yaptım. Abraham Lincoln’e göre, o iyi şeylerdir ama her zaman tartışmaya açıktı. Kullanılan ifadeler.

Trump ayrıca, Washington DC’deki protestolar sırasında Trump’ın arkasında kamp yaparken ABD Genelkurmay Başkanı General Mark Miley’in “yanlış” olduğunu “Ülkem için üzülecek” dedi. “Bu ifadenin önemli olduğunu düşünmüyorum. Ordunun benimle iyi bir ilişkisi var. Ordumu yeniden düzenledim. Kimsenin yapmadığı şeyi yaptım ve 2,5 trilyon dolar harcadı.” Dedi.

ABD’nin eski Başkan Yardımcısı ve Demokratik başkan adayı Joe Biden, Başkan Trump’ın dün “Trump oyu çalmaya çalışacağını” ve “Trump seçimlerden vazgeçmezse, askerler onu Beyaz Saray’dan çıkaracaklarını” söyledi. “Herkes Biden’ın evinin bodrumunda kendi steril ortamını kurduğunu biliyor ve bundan çıkmıyor. Seçimi kazanamazsam, hayatıma ve diğerlerine devam edeceğim. Çalışacak ama ülkemiz için üzücü olacak. ” Değerlendirme bulundu.

You might like

About the Author: Aygen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir