Sardar Ali Oliker, Fenerbahe – Kesarispor maçına yorum yaptı

Sardar Ali Oliker, Fenerbahe - Kesarispor maçına yorum yaptı

Şükürler olsun ki futbolumuz geri döndü. Futbol, ​​tatsız ve tatsız olsa bile her şeyimizdir. Neyse ki var. F. Aslında Kayserispor’dan daha iyi bir bahek aldım. Öğretmen olmayan oyuncular yeterli hazırlık yapamazlar; Onlar için ‘Yılın Oyunu’ndan önce çok fazla oynayacaklarını tahmin ettim. Buna karşılık, iddialı bir şekilde F Bahçesi’ni başlattı. 4-2-3-1 kadrosunda Gustavo-Ozan ile orta saha tandeminin ön üçlüsü Gary – AKC – Ferry oldu. Olay, Ozan 13. dakikada atıldığında doğal olarak sona erdi. Kaiseri bu fırsattan yararlanamadı, bu konuma gelemedi. Devrenin son 5 dakikasında, f. Bahçeden 2 top direkten döndü. Kaiseri ikinci yarıya etkili bir şekilde başladı. Ancak tekrar pozisyon kalmadığında, Mensa takımını kaliteli bir serbest vuruş golü ile öne geçirdi. Sonrası Müdahale. Tahir Karapanar ve Mehmat Aurelio Hut oyuna Vedat’ı ekledi. Kosova Mevlut’un yapamadığı şeyi yaptı. Ekibini öne koydu. Emre ve Zajac’ın girişiyle basın gücü arttı. Baskı çakışan ceza sahası eylemi; Sonunda bir ceza getirdi. Beraberlikten hemen sonra maçtaki adamın doğru hedefi, f. Garden 7 maçtan sonra kazandı. Altın o zaman bütün kulübenin mutluluğu önemlidir.

Emre Belözoğlu – Tahir Karapiyanar ve Mehmat Aurelio Trio bir değişiklikle maçı değiştirdi. Bu 3 puan moral için iyi oldu. Kayserispor bu kümeye düşüyor. 1-0 pozisyonunu alamadılar. 1-0 sonrasında Altay’a 2 pozisyon geçemedi.
Altay – Deniz Komuke – Fardi’yi beğendim. Emre, Vedat ve Gustavo ekip kalitesini artıran faktörlerdir. Ali Kok Seheltin Baqi – Kemal Denbaes – Emre Belozoulu ve Mehmat Aurelio’yu, hatta Gustavo’yı alıp bu yıl analiz etsin.

Bir kağıda; Zajc – Ferdi – Tolga – Tolgay – Deniz Türüç – Mehmet Ekici – Mevküt yazmalısınız. Hangi oyuncuların orta sahada ve önde daha hızlı olduğunu sorun. Bu oyuncu yürürken yavaşlar. Hız başka bir şeydir, ancak hız günümüz futbolunun işaret kalitesidir. Yeni sezonda iki garson da; Orta bölgede, hem Gustavo’nun ileri adı hem de sağ ve sol ön oyuncuları top sürme ve hızlı olmalı, ancak kesinlikle topu taşıyabilir. Kendi koşullarıyla transfer edilmelidirler. Bu yıl transfer ederken kriterleri buna göre belirlesinler.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir