Sardar Ali Alickler: Fenerbaki’nin kimyagerlere ihtiyacı var

Sardar Ali Alickler: Fenerbaki'nin kimyagerlere ihtiyacı var

Breaking Bad, seri listemdeki ilk kazanan oldu. Kısacası, sınırlı bir hayatı olan bir lise kimya öğretmeninden sonra neler olduğunu açıklar, ilaç üretim işine girdikten sonra ailesi için daha iyi bir gelecek bırakır. Kahramanımız Walter White, kötü düşündüğü için Heisenberg takma adını alır.

Ali izlemediyse, bu diziyi izlemesini öneririm. Çünkü dizide kimya hakkında birçok iyi bilgi var.

Fenerbahçe ekibinin kimyası bozuldu. 2 yıl oldu. Tüm elemanların kalitesi iyidir. Ancak bir araya geldiklerinde korkunç bir ürün ortaya çıkıyor.

Luiz Gustavo – Arıza tandem izlemek fena değil. Sola ve sağa. Ozan – Tola Do bir savunma ikilisi olarak minimal görev yapıyor. E gelecekte Vedat. Gary arkasından; Herkesin erkek arkadaşı Ferdi ve Deniz, son maçın etkinlik oyunu. İyi değilse kötü değil. Mehmat Eki ve Jelsen’i Anamtolian ekibine verirlerse, fark oyuncular olabilirler. Ancak, şahsen göründüklerinde iyi görünen bu isimler bir araya geldiklerinde çok kötü olurlar. F. Bahçe bir amaç değil, anlayalım ve kabul edelim. Gelecek yıl 7-8 oyuncunun işe alınacağını da biliyoruz. Bununla birlikte, Ali Başkan bunu fark etmelidir.

Kimyagerlere ihtiyacım var. Bu unsurların ne kadarını ve ne kadar kullanılacağına karar verecek bir ölçüm ve değerlendirme uzmanı. Bazen Walther White gibi bir eğitim öğretmeni ve bazen Heisenberg gibi bir usta ve acımasız ‘işadamı’ olurdu. Eğer böyle bir kişi bulamazsa, yine hayal kırıklığına uğrar.

Sanırım çekiç Faruk, Muhammed, Melih. Eğer kaybedeceklerse. Aksi takdirde, Deniz Türüç veya Ferdi’ye hiçbir şey olmayacak.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir