Samsung yeni kavisli odyssey monitörü piyasaya sürdü

Samsung yeni kavisli odyssey monitörü piyasaya sürdü

Samsung tarafından üretilen dünyanın ilk 1000R kavisli Odyssey oyun monitörleri satışa sunuldu.

Son yıllarda, oyun pazarı ve oyuncu sayısı arttığında, birçok şirket oyuncu cihazları üretiyor ve piyasaya sürüyor.

Bu şirketlerden biri olan Güney Koreli üretici Samsung, Las Vegas’taki CES 2020 etkinliğinde sunulan Odyssey Serisi, oyuncu monitörünü başlattı.

Samsung dünyanın ilk 1000 ürününü piyasaya sürdü ve yüksek performanslı oyun deneyimine dikkat çeken bir Türk Odyssey spor kavisli monitörde satışa sunulacak.

Samsung

Yönetmelik G7

G7 monitör, 1.000 milimetre eğri yarıçapına sahip dünyanın ilk 1000R oyun monitörüdür.

Ayrıca 1ms hızlı tepki süresi, 240Hz yenileme hızı ve çok net QLED görüntü kalitesi gibi çeşitli güçlü özellikleri bir araya getirerek oyunculara sorunsuz ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.

Hesung Ha, Kıdemli Başkan Yardımcısı, Samsung Görsel Ekran Bölümü “Samsung, küresel oyun izleme pazarında liderliğini koruyor ve sürükleyici yeni oyun deneyimi yaratmada sürekli yeniliklerle mümkün olanın sınırlarını zorluyor.

Samsung Odyssey G7 Kavisli Monitör; Oyunculara bekledikleri ve geliştirdikleri performansı sağlayan eğrilik, konfor ve rekabet avantajının mükemmel kombinasyonu. “ Kullanılan ifadeler.

Samsung

Verilen bilgilere göre, tüm Odyssey Gaming monitör modelleri 27, 32 ve 49 inç boyutunda; 240Hz yenileme hızı, 1ms tepki süresi ve 1000R derin eğrilik ile oyun keyfinizi artırır.

Samsung’un en yeni kavisli oyun monitörü G7, NVIDIA G-SYNC uyumluluğunu ve DP1.4’te uyarlanabilir senkronizasyonu destekleyerek, oyunculara herhangi bir senaryoda olağanüstü dinamik ve kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor.

Temmuz ayında Türkiye’de satışlar

Samsung Odyssey Game Monitor, Türkiye Temmuz ayından itibaren satışa sunulacak.

Fiyatlar

KDV önerilen monitörler satış fiyatına; G7 için 27 inç odyssey 5 bin 499 lira32 inç odyssey g7 için 6 bin 499 lira Ve G9 için 49 inç Odyssey 13 bin 999 lira Olarak belirlendi.

You might like

About the Author: Ceyden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir