SamsonSpor 55 yaşında

SamsonSpor 55 yaşında

Atatürk anıtında Sonspoors’un kuruluşunun 55. yıldönümü münasebetiyle bir tören düzenlendi. Törende konuşan Sankunspor’un eski başkanlarından Hakami Tomaki, törene katılan SamsonSporaloo yöneticisi, futbolcu, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, “Bugün SamsonSpor’un doğum günü.

SamsonSpor’un kuruluşunun 55. yıldönümü vesilesiyle, Alkadim’deki Atatürk anıtında Corona virüs önlemleri çerçevesinde basit bir tören düzenlendi. Tören sessizlik ve milli marşla başladı. Daha sonra, SamsonSpor Kulübü başkan yardımcısı Shaiv ​​Boyer tarafından anıtta bir çelenk atıldı. Eski Başkan Hakkami Tomake, çelengi bırakmanın ardında bir konuşma yaptıktan sonra “Biz burada SamsonSpor’un sevgilisi olarak varız. Bugün SamsonSpores’ın doğum günü. Benim için özel bir gün. SamsonSporch’un kuruluşundan 8 gün sonra, Bu güzel kulüp Samson 1 Noter’e profesyonel bir futbolcu olarak imzalandı. İlk kişi olmanın gururunu ve keyfini çıkarıyorum. SamsonSpore olmak gerçekten farklı bir özellik. “

Samson’un 55. yıldönümü adına, Samson’un formasıyla Atatürk armasını taşıyan ekip, ilk kıvılcımın ilk kıvılcımın ateşlendiği şehir Samson’ın yolunda Samson’un yolunda İlk macerası 19 Mayıs 1919’da gösterildi. Aziz Attam örneğini 55 yıldır aynı zamanda ‘akıllı, çevik ve ahlaki’ sözleriyle gösterdiğiniz yolda alıyorum.

Samsunspor Kulübü Genel Müdürü Mustafa Azoptal, Kulüp Müdürü Sonar Soykan, Teknik Direktör Erturul Salmal, Samsunspor Basketbol Genel Müdürü Nihat Emre Ekim, Samsunspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürü mailsmail Hakkı Kasapoğlu, TFF Samsun Clubbār Başkanları ve eski yöneticiler Ayrıca futbolcular Erkan Yazik ve Ferhat Çulcuoğlu ile altyapı oyuncuları katıldı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir