Raiyurpour Raire’ın kararlarına tepki gösteriyor

Raiyurpour Raire'ın kararlarına tepki gösteriyor

Hakemin Süper Lig’deki kararlarını eleştiren Thakur Rhyspowers Club basın sözcüsü Hassan Yavuz Bakir, “Kaiserspor maçında herkesi sahtekârlığa çağırma durumunu koruyan zihniyet Denizlisper maçındaki cezamızın zihniyeti Vermez. ” dedim.

Bekir, yönetim kurulu üyeleri Serkan Karwin, Sedat Abanose ve Talha Kunkinweather ve Mehmat Şengiz’in ev sahipliğinde düzenlediği basın toplantısında, ligdeki son beş haftanın alt ve üst rütbeler için çok tartışmalı olacağını ve salgın sırasında en iyi şekilde olacağını söyledi. Tamamlamaya çalışıyorum.

Adalet, bakırın futbolda çok önemli olduğunu, Türk hakeminin farklı maçların farklı standartlar uyguladığını savunarak Türk futbolunun standardı olduğunu ve kuralların uygulanması gerektiğini belirtti.

Bakır, salgından sonra gelişen bazı koşulların onu konuşmaya teşvik ettiğini ve sözlerini şöyle sürdürdüğünü söyledi:

“Türkiye’nin ürettiği en iyi hakemlerden biri olan görevimiz Qunet Kakir’deki son maç, ancak bir şekilde Kakur Risespor’un iç bölgesi maça karşı hatalar yapmaya devam etti. Ne yazık ki Qunet Kakir iç saha maçında Karşılaşılan hatalar var: Yucatel Danislaspor, maçta iki penaltı kazandı. Aynı maçta, 75. dakikada topun başına gelen oyuncu hakem ‘Devam’ pozisyonunda iki pozisyonun birden fazla maçta cezalandırıldığını gördüğümüzü söyledi. Biz mi? Korkmaya başladık. “

MKE Ankerguyk maçında kayınvalideye karşı maçta Abdullah’ın Abdullah ve Atimez Alnyaspor maçında hakem tarafından ceza olarak değerlendirildiğini belirten şöyle devam etti:

“Bu hafta Gaziantep FK-Fraport TAV Antaliaspor Maçı, Denizlispor Maçı’nda da benzer bir durumun maçımızda bir ceza verildiğini gördük. Hangi hakeme göre ceza, Qt Çakır hangi durumda devam ediyor? Kurallar aynı, bu yüzden Cüneyt theakakır? Spor taraftarları çelişkiye giriyor: Son üç maçta kaybettiğimiz 5 puan kendi beş puanımıza 34 puan olacak ve uyumadan önce sahtekârlık durumunda ligde olacağız. İlk yarıda Türkiye’ye bakın ve herkes aynı fikirde. Kaisericepore zihniyeti herkesin faul yaptığı duruma devam etmektir. “

Adalet için çağrı yapmaya devam edeceklerini belirten Bakrid, “Futbol taraftarlarının beklediği şey bu. Kimse bir şehri, topluluğu hayal kırıklığına uğratma hakkına sahip değil. Kimse şehri hayal kırıklığına uğratmak zorunda değil Hakkı yok, bunu tüm takımlara söylüyoruz, sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz, sahadaki performansımız hakemin düdüğüyle değişmemeli, Türk futbolu akıl oyunu değil adalet geliştiriyor. Daha sonra akıl oyunları uygulamaya devam edilir. Hiçbir futbol takımı hakkı olmayan zaferin tadını çıkarmaz. “Kullanılan ifadeler.

Oyunda oynamak isteyenler, Rizespor’un oyunu oynamak istemediğini belirten Bakır, “Rizespor onların oyunu için bir araç olmayacak. Kimse Rizespor topluluğunu hedeflememeli Ve Rizespor’a fatura çıkarmaya çalışmalı, Rizespor’u başka bir amaç için kullanmaya çalışmalılar. “

“Tamamen hazırlanmış bir futbolcu kazanmak için mi gelmeli?

Bakır, maçın oyuncularını tımar etmeye çalışarak, “Yetenek mpard u mpard sahasında stand karakteri altında. Hakem oyuncunun davranışına göre hareket edecek mi? Hakem futbol cezasını kazanmak için etrafta mı olmalı? Oyuncuların karakteri savunulmalı. Ne yazık ki sahadaki hindi kim? ” Çirkin, sanki kazanıyormuş gibi bir imgedir. Msgstr “Kullanılan ifadeler.

Hakemi şahsen değerlendirmediğini söyleyen Bakrid şunları söyledi:

“Bir futbol kulübü istediği için hakem oyundan atılmayacak. Hakem istemediğimizi söylemeyeceğiz, ancak maçımızı yöneten hakemlerin tarafsız olmasını sağlarız. Kootnit ı Kair son oyunumuza rehberlik etti.Küçük çocuklar da orta bölgede yemek yemez ve ceza alanında pozisyon atarlar.Konuşma niyetinde değildik ama Gaziantep FK-Fraport TAV AntaliaSpor maçında penaltı pozisyonunu yaptığımızda. Gördük, sonra konuşmaya karar verdik. Adaleti savunuyoruz. Kararın eşit pozisyonlarda aynı olmasını istiyoruz. “

“Oculan ĞAĞLAY AVN bu endişeyle karşı karşıya”

Bekir, profesyonellerin hataları nedeniyle kulübün maddi olarak zarar gördüğünü ve Ooulken canağlayan’ı takımdan terk etmenin zor olduğunu söyledi.

Özellikle Hikmat Karaman döneminde transferlerle ilgili sorunları olduğunu belirten Bekir, “Kuvec, Jnster ve nihayet O ल lkein ğağlayan oldu. Ojulken layağlayan savaşın ön cephesinden ayrıldı ve bu koşullar altında hayatta kaldı. Oulcain cephede kavgadan kaçtı, ancak ligde altı hafta kaldığını, pozisyonunda başka seçeneği olmadığını, oyununa ihtiyaç duyduğunu, mülkiyeti kaybetmeyeceğini biliyordu.

5 yıl önce Oğulcan için 1,5 milyon avro ödediğini belirten Bekir, “Parasını kazandı ve hizmet aldı. Altı maç daha bekleseydi taraftarlar ona destek olacaktı. Ve ligde “Ön planda olacağım” diyerek kaldı. “Yalnız kaldı. Oğulcan’ın fesih seçeneği ile bir bağlantısı yok. Konuştu.

Hassan Yavuz Baqir, Vedat Murek ve Oulcan yöneticilerinin aynı olduğunu ve benzer sorunları olduğunu ve Oulken’in sözleşmesinde bir eksiklik varsa, yönetimin bunu yapan insanları değerlendireceğini söyledi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir