Oynanan tüm 3 oyunu kazanabiliriz

Oynanan tüm 3 oyunu kazanabiliriz

Maçtan sonra bir basın toplantısında konuşan Sergeen Yalkin, “Zor bir oyundu. Konyaspor çok zor bir dönemden geçiyor. Skordan memnunuz. Ama oyun hakkında fazla yorum yapmıyorum.” Yaklaşık 75-80 dakika boyunca oynayan bir rakibimiz vardı. Bizim tarafımız bu maçı daha kolay hale getirdi. Rahat bir hafta sonu geçireceğiz. Bir sonraki maçı kazanacağız ve umarım her şey daha iyi olur. ” Duygu.

Oyuncularla yeni koronavirüs türü (Kovid-19) hakkında konuşmadığını söyleyen Sergeen Yalkin, “Uyarı konusunda oyuncularla etkileşimimiz yok. Oyuncularımız her türlü önlemi alıyor.” Dedi. Bu bulaşıcı hastalık her yerde herkese bulaşabilir. Yapacak bir şey yok. Yolumuza devam edeceğiz. Doktorlarımız gerekli önlemleri alıyorlar.

Siyah-Beyaz teknik direktör Baştaştaş’ın olumsuz bir pozisyonu olmadığını belirterek, “Olumsuz bir durum yok. Oyuncular hareket halinde, vücut dilleri iyi. Oynanan 3 oyunun hepsini kazanabiliriz. Pozisyonda olabiliriz. Lehte olsaydık, her üç oyunda da kontrolümüz vardı. ”Yavaş yeteneğini sahaya yansıtmaya başladı. Diaby, N’Cowdu, Lens’in amacı oyuncularımızın daha odaklandığını, daha fazla sorumluluk aldığını ve dahil olduğunu gösteriyor. Bence kalan 5 haftada daha iyi olacak. ”Değerlendirme bulundu.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir