Önceki Malatyaspor mesajlarını al

Önceki Malatyaspor mesajlarını al

Süper Lig’deki takımlardan biri olan BtcTurk Yeni Malatyaspor’da 1 kişinin, 2 oyuncunun, yeni tip koronavirüs testinin (Kovid-19) pozitif olduğu ve spor topluluğundan destek mesajlarının geldiği bildirildi. Yani Mallyatspor’a yalvaran önceki mesajları aşağıdaki gibi alın:

TFF

“BtcTurk Yeni Malatyaspor topluluğunun oyuncuları ve en kısa zamanda sağlık isteyen BtcTurk Yeni Malatyaspor kulübünün çalışanları ile dileklerimizi dile getiriyoruz.” İfade kullanıldı.

Galatasaray

“BtcTurk, yeni Malatyaspor futbolcu ve kulüp personeline en iyi dileklerimizi dile getiriyor, en kısa sürede kendisine sağlık diliyoruz,” dedi sarı-kırmızı kulübün sosyal medya hesabındaki açıklama.

Beşiktaş

Siyah-beyaz kulübün Twitter hesabında yayınlanan mesajda, “Arkadaşlarımızın ve çalışanlarımızın yeni MaltaSpore Club’ın pozitif Kovid-19 testini ve personelini geçmelerini istiyoruz. Kullanılan ifade.

Fennerbash

Kulübün Twitter hesabında yayınlanan mesaj, “BtcTurk Yeni Malatyaspor futbolcusu ve çalışanlarının Kovid-19 testi için olumlu olduğu ortaya çıktı.” Dedi. Sağlıklarını mümkün olan en kısa sürede geri kazanacaklar. ” İfade kullanıldı.

Trabzonspar

Burgundy-Blue Club’ın sosyal medya hesabında yapılan açıklamada, “Kovid-19 çalışmalarının bir sonucu olarak, bir futbolcu ve çalışanda olumlu bir vakanın ortaya çıktığı BtcTurk Yeni Malatyaspor topluluğuna yönelik dileklerimizi dile getiriyoruz. İfade kullanıldı.

Sivaspar

Red-White Club’ın sosyal medya hesabına ilişkin bir açıklamada, “Olumlu bulunan yeni MaltaSorp futbolcunun ve çalışanlarının kontrol altında olmasını ve mümkün olan en kısa zamanda iyi olmasını dileriz.” İyi gidin Yeni Malatyaspor Kulübü ”.

BB ERZURUMSPOR

Mavi-beyaz kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu ifadeleri içerir:

“Malayaspore kulübünden geçmek istiyoruz, burada bir futbolcu ve bir personel Kovid-19 Testi için pozitif test yapıyor. Futbol ve kulüp personeli için derhal tıbbi yardım istiyoruz. “

Göztepe

Gotstep Kulübü’nden paylaşılan bir mesajda, yeni Maltyaspor için istekler dile getirildi. “En kısa zamanda iyi haberlerinizi bekliyoruz.” İfadeler dahil.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir