Oğulcan layağlayan Galatasaray için gemileri yaktı!

Oğulcan layağlayan Galatasaray için gemileri yaktı!

Galatasaray’da, sezonun sonunda ifadesini eklemek isteyen Oulken analaylayan, ani bir gelişme yaşadı ve Raykur Rizespor 24 yaşındaki futbolcunun seçeneğini hayata geçirdi. Antrenör Kar Naal Karman’ın bildirdiğine göre, Karadeniz ekibinin başı Hassan Kartal, Oğulcan’ın seçeneğini kullanarak personeli bir yıl daha tutabileceklerini söylerken, Rizespor dün kullandı ve TFF’ye 1 yıl verdi Sözleşmeyi uzatması bildirildi. Bu gelişme üzerine Oğulcan gemileri yaktı!

İzesaykur Rizespor’da kalmak istemeyen ve Galatasaray’a gitmek isteyen Oğulcan, Karadeniz takımı için bir seçenek olmasına rağmen haberi sarı-kırmızı kulübe gönderdi. Durumu TFF’ye götüreceğini belirten Oğulcan, Fetih Terim’in teknik direktörü Galatasarai’ye gelmek istediğini söyledi. 24 yaşındaki futbolcunun TFF’nin anlaşmazlık çözüm kuruluna gitmeyi ve bir referans almayı planladığı ortaya çıktı.

AURELIO, FENERBAH’tan aldı. E

Fenerbachi’nin bu seçeneği kullanarak sözleşmesini uzattığı Aurelio, 2008 yazında Real Betis’e devredildi. TFF’nin anlaşmazlık çözümü kurulu, seçeneğin haksız feshi nedeniyle Fenerbahçe’yi haklı çıkarmış ve Aurelio’ya 5 milyon 250 bin dolarlık bir ödeme koymuştu. Öte yandan, TFF Tahkim Kurulu kararın oy çokluğu ile geri alınmasına karar verdi.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir