Obradovic: Hayatımın en zor kararlarından biriydi

Obradovic: Hayatımın en zor kararlarından biriydi

Sarı-koyu mavi kulübün web sitesinde yayınlanan bir açıklamada, 60 yaşındaki Sırp teknik direktör şunları söyledi:

“Geçen hafta Cumhurbaşkanı Ali Kok, Başkan Yardımcısı Semhozi ve Genel Müdür Maurizio Gherardini ile çok sıcak ve güvenilir toplantılar yaptım. Daha sonra onunla Belgrad’a dönüp aile ortamımızda birkaç gün geçirmeyi kabul ettik. En zor kararları verdim. Bunlardan birini yaptı ve koçluktan bir yıl ara vermeye karar verdi.

İnanılmaz yedi yılın sonunda eski Başkanımız Aziz Yıldız’a ve yönetimine, mevcut Başkanımız Ali Kok’a, Başkan Yardımcısı Semih İşsoy’a ve desteğimin en içten yönetimine teşekkür ediyorum. Laker Ailesi, Doğuş Grubu ve Beko ve diğer tüm iş ortaklarımızın bize bu yıllar boyunca verdikleri destek hakkında konuşmak istiyorum. Ayrıca, Maurizio Gherardini tarafından yönetilen Erkekler basketbol ofis ekibine teşekkür etmek istiyorum ve onunla harika anlar paylaşıyoruz. Ayrıca yaptığımız her şey için teknik ekibimizdeki ve sağlık ekibimizdeki tüm koçlara teşekkür etmek istiyorum ve en önemlisi ortaklık için zor anlardayız. Yedi yıldır birlikte çalıştığımız oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum. Elde ettiğimiz harika sonuçlarda en önemli hissedarlardı. Ve elbette, onsuz hayranlara bu işin kötü bir şey olmadığı için özel bir teşekkür verilmeli. Bu yedi yıl boyunca bize hep sonsuz destek ve sevgi gösterdi. Bu süre zarfında o kadar çok anı yaşamaya başladı ki hayatım boyunca asla unutamayacağım.

Fenerbaki gibi büyük bir kulübün parçası olmak benim için büyük bir onur ve zevkti. Bu bir son değil, Fenerbahçe için yeni bir başlangıç. Ve eminim ki taraftarlar bu süreçte kulübe destek olmaya devam edecek ve daha önce olduğu gibi muhteşem spor başarılarını kutlama fırsatına sahip olacaklar. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir