Mustafa Kangiz: Yarışı bırakmadık – Son Dakika Futbol Haberleri

Mustafa Kangiz: Yarışı bırakmadık - Son Dakika Futbol Haberleri

Cengiz, sarı-kırmızı kulübün Sengake Telcom Stadyumu’ndaki yönetim kurulu toplantısının ardından GSTV için bir açıklama yaptı.

Kengiz, iyileşme sürecinde Galatasaray’ın meseleleriyle çok ilgilendiğini söyledi, “Bugün özellikle kulübe geldim. Umarım önümüzdeki günlerde daha fazla çıkacağım. Çünkü iyileşme bir süreçtedir. Burada taraftarların, caminin, Türk halkının duaları ile birlikteyim, hiçbir zaman yönetimden ayrılmadım, o zamanlar 2-3 ağır operasyonum oldu, sakinleştikten sonra bile, ben Galatasaray bizimle birlikteydi. Saygı yükünü taşıdık, çocukluk sevgimizin yükünü taşıdık. Dünyada güvenlik olarak değerli bir şey yok. Taşındık. ”Diye konuştu.

Mustafa Şengiz, bu süreçte yönetim kurulu üyeleriyle sürekli temas halinde olduklarını vurgulayarak, “Düzenli olarak hastanede iki kez toplanıyoruz. Galatasaray devasa, yaya, dinamik bir sistemdir. Mekanizma kapalı olabilir. Her gün, her gün onlarca konuya bakmamız gerekiyor. ” Komitemiz sayesinde hepsi birer birer geldi, Abdurrahim Bey, Yusuf Bei, Kan Kankal, Dorukhan Essar, Oytun, Zar, Elbar İdemir… Bunu destekçime iletmek istiyorum. Bir şampiyonluk var, bir iddia var. Bu süreci kolayca geçirebileceğimize inanıyoruz. Hayranlarımız umudunu kaybetmedi. Çatışma sona ermiyor, çatışma var. Neyse ki varlar. Onların dualarına devam ediyoruz. Her zaman devam edecek. Msgstr “Kullanılan ifadeler.

Şengiz, Galatasarai’nin adaletsizliğe karşı susturulmadığını ve derhal gerekli cevabın verildiğini söyledi.

“Huzursuzluğum sırasında beni rahatsız eden bir konu açmak istiyorum. Beni asmıyorlar çünkü rahatsız oluyorum, ancak diğer başkanım ve asistanlarıma çok haksız saldırılar görüyorum. Birleşmeli, birleştirmeliyiz, birlikle mücadele etmeliyiz, ”diyor hakeme hiçbir şey söylemedin, Ali. “Veli’ye hiçbir şey söylemedin.” İhtiyacımız olan şeyi yapıyoruz. Bu anında yapılır. Tutarlı performansı çalışmalarımızın marjinal değerini azaltır. Hayranlarımız lütfen bunu unutma. Bu varsayım, operasyonlara, bazı muhalefet çabalarına uygunsuz katılıma yol açabilir. “Bunu düzeltmeye çalışıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yönetim olarak buraya iyi niyetle geldik. Ne gelecek için ne de geçmiş için bir gündemimiz yok.”

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir