Murat Cavav: Mini bir lig oynayacağız

Murat Cavav: Mini bir lig oynayacağız

Gençlerbirliği, yeni lig koronavirüs salgını nedeniyle bir aradan sonra 14 Haziran Pazar günü Süper Lig’de ilk maçını oynayacak (Kovid-19).

Süper Lig’de 28 puanla 12. sırada yer alan Kırmızı-Siyah takım 27. haftadaki karşılaşmasında blackttifak Holding Konyaspor’a ev sahipliği yapacak.

Başkent ekibinin başkanı Murat Kavav, AA muhabirine verdiği demeçte 14 Mart’ta Yüksel Denizlispor ile ligdeki son maçını oynadığını hatırlatarak, “Tam üç ay sonra, bu sefer Ankara’da Konyaspor’da dünyadayız Birlikte bir maça giriyoruz ve futbolumuz çok değişti. Ne GenslerBurligi ne de ConciSpor üç ay öncesindendir. “

“Gönderi ayrılacak ve ayrılacak”

“Herkes elinden gelenin en iyisini hazırlar.” Cavav şunları söyledi:

“Psikolojik ve finansal olarak çok zor bir süreçten geçtik, ama sonunda kaçırdığımız futbola geri döndüğümüz için mutluyuz. Bu zor günlerden sonra, ilk maçımızda hayranlarımızı kucaklamak istiyoruz, ama yine de Çok erken. Haziran ve Temmuz aylarında 8 haftalık bir mini lig oynayacağız. Bir süreç var. Katı tedbirler altında ve Temmuz sıcağında oynanacak lig zor ve farklı olacak. “

Cavav, “Ülke olarak salgına karşı daha bilinçliyiz. Önlemler alıyoruz ve senaryolara hazırlanıyoruz. Arzum, bu kadar sıcak havada olduğumuz futbolcularımızı koruyabilmektir Koronavirüslerden koruyun. Ekibimizin bir hafta boyunca yaralanmadan kalmasını istiyorum. ” Değerlendirme bulundu.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir