Mert Hakan’ın transferi 100 milyonu aştı!

Mert Hakan'ın transferi 100 milyonu aştı!

Hurt Yandanus, Süper Lig’de sezonun en flaş isimlerinden biri oldu. 25 yaşındaki orta saha oyuncusu, 3 asist ile 26 maçta 6 kez net salladı. Merv Hakan’ın Sivaspor ile anlaşmasının sona ermesi birçok takımı tetikledi. Ancak başarılı futbolcunun Galatasarai’yi sevdiğini söylediği söylenir. Ayrıca Cim Bom ve Mert Hakan’ın ilk sözleşme yapmaları önerildi.

Amre her gün çağrılıyor!

Fenerbaş her şeye rağmen pes etmedi. Emre Belözoğlu, bu sezon özellikle kötü sonuçlar elde etmenin ardından çok iyi transferler yapan Sarı-Lacivertliler’e adım attı. Yüzbaşı Emre neredeyse her gün Murt Hakan’ı aradı ve ne kadar istediğini açıkladı. Sarı Lacivert halkı, 5 yaşındaki bir yıldız için 100 milyon TL’lik çarpıcı bir rakam sunduğunda işler değişti. Mert Hakan, Yandes Fennerbaki ile anlaştı.

Mello payını kaldırdı

Bu gelişme bomba gibi düştü. Bu süreçte Mert Hakan Yandaş, sosyal medya hesabında ‘Safai’ye başladı. Galatasaray’dan sonra başarılı oyuncu nihayet Felipe Mello hakkında bir yazı sildi. Mert Hakan’ın bu eylemleri, “Fenerbachi ile kesinlikle hemfikir” yorumuna yol açtı.

(Radikal)

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir