Mehmat Altaparmak Süper Lig’deki Hatsporlarla başarı peşinde

Mehmat Altaparmak Süper Lig'deki Hatsporlarla başarı peşinde

60 puanla TFF 1. Lig’e liderlik eden Haysayspor, 12 Temmuz Pazar günü ligden çekilmesi planlanan Adanaspor’un bitiminden bir hafta önce şampiyonluklarını açıkladı.

Gelecek sezon için Burgundy-beyaz takımıyla sözleşmesi olan Koç Altipermak, Süper Lig’deki ekibiyle başarıya ulaşmayı hedefliyor.

Süper Lig için son iki sezonda her iki takımı da geliştiren deneyimli koçlar, 2020-2021 sezonunda Hatsporlar ile Süper Lig’de göstermek istiyor.

“Süper Lig’e hazırlanmaya başlayacağız”

Mehmat Altapermak, Pazar günü kümede yer alacağı kesin olan AdenSpor’u yenerek şampiyonluğu garanti etmek istediklerini söyledi.

Geçen sezon Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da ve ertesi sezon Gaziantep FK’de çalıştığını ve bu takımların Süper Lig’e yükseldiğini hatırlatan Altıparmak, Hetspor’lardan çok memnun olduklarını söyledi.

Bu sezon Akisarspor’dan sonra Hatsapor’da hizmet ettiğini hatırlatan UltiPermac, gelecek sezon şampiyonlarsa Burgundy-White kulübünde geçirmek istediğini söyledi.

Altıparmak, Hatayspor ile sözleşmenin devam ettiğini belirtti:

“İlk hedefimiz Adanspor maçını kazanmak. Maçı kazanmak ve şampiyonluğu garanti etmek istiyoruz. Kulübümüzle 1.5 yıllık bir sözleşme imzaladım. Hatspores ile buluşmamız bu yıl şampiyon oldu ve Süper Lig’de devam etti. Satın alındı. Bütçe ve oyuncular çok önemli. İstediğimiz oyuncuları alabilirsek hedefimiz ilk yılın ilk 10’unda olmak. “

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir