Kazim Kounku ölümünün 15. yılında hatırlandı

Kazim Kounku ölümünün 15. yılında hatırlandı

Sanatçının “Şair Ceket Çocuğu” olarak bilinen sevgilisi, günün erken saatlerinde Artwin’deki Yeshilkoy köyüne geldi ve dua ederek Koyunaku’nun mezarında güller ve karanfiller bıraktı.

33 yaşında kanser nedeniyle Kazim KounkuAilesinin talebi üzerine, bu yıl koronovirüs nedeniyle alınan önlemlerin bir parçası olarak kitle anma töreni yapılmamasına karar verildi.

Bu bağlamda, sanatçının şair ceketli sevgilisi günün erken saatlerinde Artwin’in Hopa bölgesindeki Yessilkoy köyüne geldi ve Koyunku’nun mezarında bir gül ve karanfil bıraktı.

Ziyaretçileri memnuniyetle karşılayan Niazi Koyunku, gazetecilere yaptığı açıklamada, ölümünün 15. yılında kardeşi özlemle hatırladığını söyledi.

Kazim Koyunku, ölümünün 15. yıldönümünde videosunun ölüm yıldönümünde hatırlandı

“25 Haziran’da buradayız”

Her yıl kardeşi için hızlı büyüdüğünü söyleyerek, “Sadece beni değil tüm sevgilimizi özlüyoruz. 15 Haziran’da 15 yıldır sevgili olarak buradayız ve daha sonra olmaya devam edeceğiz.” dedim.

Kazim Kounku ölümünün 15. yılında hatırlandı # 2

“Toplumda bulunan bir kişi”

Koyunku, bu yıl koronovirüs nedeniyle farklı bir anma olduğunu söyledi, “Salgın nedeniyle sarılmadık, buraya gelenlerle ağlayamadık, ancak sürülere gelenler mezara gelir ve kardeşimi özler. dedi.

Kazim Kounku ölümünün 15. yıldönümünde hatırlanıyor # 3

Kazim Koniku ölümünün 15. yılında 4. sırada hatırlanıyor

Kazim Kounku ölümünün 15. yıldönümünde anıldı

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir