Kayserispor maçının canlı yayını! Basakeshir Kyrespore hangi kanalda eşleşiyor?

Kayserispor maçının canlı yayını! Basakeshir Kyrespore hangi kanalda eşleşiyor?

Medipol Baisasehir şampiyonluk sahasında … Süper Lig’in lideri Baisakihir, 33. haftada Hes Kablo Kesarispar’ı ağırlıyor … Haftaya 66 sayı ile giren turuncu-koyu mavi takipçileri, Eğer oyunu bir galibiyetle bırakırlarsa bu 4 puan geride kalır. Trabzonspor’un oynayacağı maçın sonucuna bakılmaksızın, şampiyonasını 2019-2020 sezonunun bitiminden bir hafta önce açıklayacak.

BAAKİEHİR – KAYSERORSPOR

STAT: Baisakihir Fatih Terim Stadyumu
bakınız: Ali Om Sanlan
Bu saat: 21:00
Yayın: Oyun 3
Devre Dışı: Zia (cicerispor)
Rezervasyon: Mensa, Diego (Chirispor)

Başakşehir: Mert, Clichy, Apranu, Skrtel, Kaikara, Mahmut, Irrfan Cain, Elia, Visca, Crivelli, Dimba Ba
Teknik direktör: Okan Buruk

KAYSER KSPOR: Akciğerler, Lopes, Sapanaru, Renstra, Yasir, Hassan, Aksel, Zidje, Campnaro, Heinrich, Kravatlar
Teknik direktör: Robert Prosnycki

Süper lig skoru

Şampanyayı tanı

Medipol Baisakirah’ın berabere kalması veya kaybetmesi durumunda, maçın sonucu, Konspopper’ı şampiyonluk için Turuncu-Donanma takımına yönlendirebilecek Trebzonspor ifttifak Holding’e karşı oynanacak. Medipol Baisakihair ve Trabzonspor’un beraberlik veya mağlubiyet ile 4 puan farkla biten haftası şampiyonayı turuncu-lacivert takıma getirecek.

Medipol Baisasir yenilirse, Trabzonspor’un berabere bitmesi veya kazanması geçen hafta şampiyona yarışına yol açacak.

6. Şampiyon olabilir misin

2014 yılında ismini İstanbul Baudisais Belediyespor’dan Ba ​​İstanbul Besakir’e değiştiren ve belediyeden ayrılmaya devam eden kulüp, şampiyonanın sevincini ilk kez tecrübe etmeyi amaçlıyor. En yakın takipçisi Trabzonspor’un 4 puan önünde olan Medipol Baisasihir, Hayes Kabalo Kaisespor’u yenerse sezon bitmeden bir hafta önce şampiyonasını ilan edecek.

Medipol Baisahihir Hayes Kablo Kesarispor’u yenerse, Türk futbol tarihinde de Süper Lig tarihinin 6. şampiyonu olarak adını yazacak. Süper Lig’in 61 yıllık tarihinde şampiyonluğun sadece 5 farklı takımı var. Şampiyonanın lider takımları Beşiktaş, Fennerbaki, Galatasaray, Trabzonspor ve Berschopper oldu. Orange-Navy takımı da bu unvanla Süper Lig’de altıncı takım olma yolunda olacak.

23 futbolcu ilk kez şampiyon oldu …

İstanbul takımı şampiyonaya ulaşırsa, Edin Wieska, Mahmut Tekdemir, Arfan Cain Kahwesi, Alexandru Epurionu, Gayle Clichy, Martin Skrtel, Jr. Kaikara, Enzo Krievelli, Elzero Elia, Robinho, Denizel Alexia, Berzek, Berkas, Izan. , Aziz Eralte, Carlos Ponk, Miguel Vieira, Mert Vurak, Ahmet Saeed Kiwanke, Muhammet Arsalantas, Younus Emre Baloaslu ve Muhammed İmam Sarakaya Süper Lig’de bu sevinci ilk kez yaşayacaklar.

Süper ligde şampiyonalı 5 fotoğraf

Medipol Baisakir kadrosundaki beş oyuncu, ilk Süper Lig’deki çeşitli takımlara şampiyonluk kupasını kaldırdı. Mehmat Tople (bir zamanlar Galatasaray, bir kez Fenerbahe), Dimba Ba (bir kez Basiktas), Mert Gunok (bir kez Fenbaheke), Uyur Ukar (iki kez Galatasarai) ve Gökhan İnler (bir kez Basiktas) şampiyonluğu son kez kazandı. Yaşayan isim.

Çeşitli liglerde tartışma

Medipol Baisakihair’de 7 futbolcu daha önce çeşitli ülkelerde liglerde şampiyonaya ulaştı.

Turuncu-lacivert takımın oyuncularından Robinho Real Madrid ve İspanya’da 2 kez, Milano ve İtalya’da 1 kez, Santos ve Brezilya’da 2 kez, Guangzhou Evergrande Çin’in 1 kez, Gail Clichy 2 kez Manchester City ve 1 kez gol attı. Arsenal ve İngiltere, Algero Elia 1 kez Juventus ile Fayonord ve İtalya ile Hollanda, 3 kez Junior Kaikara, 2 kez Edin Visca ile Bulgaristan, Bulgaristan ile Zeljenzinar, Bosna Hersek, 1 ile Gökhan İnler Leister City ile 1 kez Fredrik Gulbranden ile Norveç’te ve 3 kez Salzburg Avusturya ile. Ligde şampiyon oldu.

ROB RNHO, 5 farklı ülkede zincir borusunu ziyaret edecek

Brezilyalı yıldız Medipol Baisakihir olan Robinip, kariyerinde 5. farklı ülkede kupanın tadını çıkaracak. İspanya’da Real Madrid ile bir kez, bir kez Milano, İtalya’da, iki kez Santos, Brezilya’da ve bir kez Çin’de şampiyonluk kupasını kazanan Robinho, Guangzhou Evergrande’daki Süper Lig’e dahil olacak.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir