Kayserispor Beşiktaş ilk maçına devam etmek istiyor

Kayserispor Beşiktaş ilk maçına devam etmek istiyor

Ligin ilk periyodu 10 sayı ile kapandıktan sonra, Sarı-Kırmızılar son 8 haftada 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile puanlarını artırdı.

Haftalar sonra skor tablosunun son çizgisinden çekilmeyi başaran Kasseri takımı, sahada Jenkillerberlieri ve ardından şampiyonluk Demir Grubu Sivaspor’u yoldan alarak kümede kalma ümidini artırdı.

BtcTurk Yeni Malatyaspor’dan sonra ortalama 16. sırada yer alan Kayserispor, liderliğini sürdürmek ve Beşiktaş’ı ligin 30. haftasında karşılaşacağı tehlikeli bölgeden uzaklaştırmak istiyor.

Kayserispor Kulübü başkan yardımcısı ve basın başkanı Mustafa Tokgoz, ikinci yarıdaki en iyi takımlardan biri olduklarını söyledi.

Taraftarların son birkaç haftayı kaçırmış olan Cassarispore’u gördüğünü söyleyen Tokgoz, “Evde Gennklebiraeli, sonra Demir Grubu Sivaspor galibiyeti bizi uzun süredir oynamadığımız 18. sıradan kurtardı. Bu maçı alacağımızdan eminiz. ” dedim.

Futbolda başarıya inanmanın ve motive etmenin önemini vurgulayan Tokgoz, şöyle devam etti:

“Neyse ki yoğun bakım için ekibimizi bitkisel hayata aldık. Şimdi futbolculara ilham vermeye çalışıyorduk, şimdi bize moral vermeye başladılar. Şimdi ekibimiz ligde olduğumuza güveniyor. “Futbolcularımız bizimle söz verdiler. Sözümüzü koruyacağız ve sürdüreceğiz.”

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir