Jose Sosa, Gotestep ve Fenerbah’e karşı!

Jose Sosa, Gotestep ve Fenerbah'e karşı!

Süper Lig’de uzun bir süre sonra şampiyonaya sıkı sıkıya giden Trabzonspor için kötü haber … Bordeaux-Blue Star futbolcu Jose Ernesto Sosa dün ve bugün düzenlenen eğitim sırasında takım arkadaşlarını yalnız bıraktı. Bu durumla yüzleşmek için durmaya karar veren Bordo mavisi insanlar için bir hazırlık planı ortaya çıktı.

“Fırtına tetikte”

İki gündür eğitime katılamayan 34 yaşındaki çocuğun sırt kaslarının sertleşmesi nedeniyle iki maç için dinleneceği öğrenildi. Fırtına uzun vadeli bir pozisyonda gibi görünüyor ve şampiyona için her hamleyi araştırıyor. Aceleci adımlar atmak istemeyen Karadeniz temsilcisi; Kalan ligin maçlarında Jose Sosa rolünü oynamak için 2 yarışmayı dört gözle bekliyor ve yıldızı ile şampiyonluğu sayıyor.

“Göztepe ve Fenerbahçe maçlarda dinlenecek”

Yrd.Doç.Dr.’nin haberine göre Trabzonspor bu hafta sonu gidecek; Rotasyondaki Türkiye Kupası yarı finallerinin ikinci ayağı Fenerbah’te olacak. Bu iki önemli maçta Fırtına’nın Jose Sousa’ya reddedileceği ortaya çıktı. Öte yandan, Sonnera’nın sakatlanma riski nedeniyle Fenerbaki yarışmasında zaman aşımı yapması zor kabul ediliyor.

Arjantinli yıldızın önümüzdeki hafta Atimz Alnyspor dövüşünde sahada yerini alması bekleniyor.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir