Japonya’dan uluslararası spor topluluğunun güven mesajı

Japonya'dan uluslararası spor topluluğunun güven mesajı

Korona virüsü salgınının hayatını normale döndürdüğü Japonya’da, ülkenin Ulusal Olimpiyat Komitesi başkanı Yasuhiro Yamashita, uluslararası spor camiasının temsilcilerine bir mesaj gönderdi. Ulusal Olimpiyat Komiteleri ve Spor Federasyonu başkanlarına gönderilen bir mesajda Yamashita, olağanüstü hal sona erdikten sonra Japonya’da spor faaliyetlerinin Kovid-19’a karşı günlük faaliyetlerimizle yavaşça başladığını söyledi. Kısıtlayıcı önlemleri dengelerken sosyal yaşamı sürdürmek için adımlar atmak. .
27 Mayıs’ta Yamashita, ülkenin en seçkin sporcuları tarafından kullanılan Ulusal Eğitim Merkezi’ne, “Japon spor topluluğu Kovid-19 riskini çok dikkatli bir şekilde değerlendirdiğini, ancak yavaş ama kararlı bir şekilde ilerlediğini” hatırlattı. dır-dir.” Yamashita, Japonya Olimpiyat Komitesi ve Tokyo 2020 Organizasyon Komitesinin Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına doğru adımlar attığını söyledi.

sipariş ettim

Bu yaz gerçekleşmesi beklenen 2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları, Kovid-19 salgını nedeniyle sporcular ve ulusal Olimpiyat komiteleri tarafından dile getirilen endişelerin ardından gelecek yıl ertelendi ve duyuruldu Olimpiyatlar 23 Temmuz – 8 Ağustos 2021 ve Paralimpik Oyunlar arasında yapılacaktı.

Anlaşma, anlaşma üzerine iptal edilebilir

Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) başkanı Thomas Bak, korona virüsünün patlak vermesi nedeniyle 2021 yılına kadar ertelenen Tokyo Olimpiyatlarının gelecek yıl düzenlenemediği takdirde iptal edilebileceğini söyledi. Bir organizasyon komitesinde veya 5.000 kişiyi istihdam ediyor. Spor takvimini her yıl değiştiremezsiniz. Sporcuları pornografiye bırakamazsınız. “Bu nedenle, Japonya’nın son mesajını uluslararası spor topluluğunu ikna etmek için yorumlayın. Yapıldı

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir