İtalyan kadın beyin ameliyatı sırasında doldurma

İtalyan kadın beyin ameliyatı sırasında doldurma

İtalya’da, 60 yaşındaki bir kadın beyin tümörü ameliyatı sırasında doldurulmuş, özel, kızarmış ve doldurulmuş zeytin hazırladı.

Hasta, Ancona, İtalya’daki Reunity Hastanesinde kesintisiz beyin ameliyatı sırasında zeytini doldurdu.

Beyin cerrahı Roberto Trignani, 11 sağlık personelini kapsayan ve iki buçuk saat süren operasyonun çok iyi olduğunu söyledi.

90 zeytin dolu

Trigney, hastasının bir saat içinde ameliyat masasına 90 zeytin doldurduğunu, “Beyin fonksiyonları üzerinde çalışırken hastayı izlememizi ve hareketlerimizi kontrol etmemizi sağlayan bir yöntemdir.” dedim.

İtalyan kadın beyin ameliyatı sırasında doldurulmuş

Ameliyat sırasında başvurabilir miyim

Beyin tümörü ameliyatı sırasında hastaya, hastanın uyanıkken gerçekleştirdiği, görme, hareket veya konuşmadan sorumlu beyin bölgelerini etkileyen tümörler gibi belirli nörolojik durumlara uygulanan sorular sorulabilir. huh.

Yürüyüş alanına özgü

İtalya’nın Marche bölgesinin geleneksel adı “Zeytin Assocaine” Zeytin kızartması, un, yumurta ve ekmek kırıntıları ile doldurulmuş katılaşmış etlerle doldurularak hazırlanır.

Hastanın dinine itaat eder

İngiltere’de bir müzisyen, Şubat ayında beyin tümörü ameliyatı sırasında keman çaldı. Beyni haritalayan doktorlar ilk önce müzisyen kadına hassas kolun hareketini ve koordinasyonunu kontrol eden parçaların hasar görmediğinden emin olmak için keman çalması için ameliyatın ortasında kalkmasını istedi.

You might like

About the Author: Aygen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir