İşte Trump ve Erdoğan bir telefon görüşmesinden bahsetti

İşte Trump ve Erdoğan bir telefon görüşmesinden bahsetti

TRUMP ve ERDO .AN’ın telefon görüşmesi

Libya’dan devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 8 Haziran’da ABD Başkanı Trump ile yaptığı telefon görüşmesinin önemli başlığı Libya’daki gelişmelerdi. Son gelişmelerden sonra, önce ABD’nin zevkini Rusya’nın Libya’daki sıkışıklığından ifade edelim. İki ülke, Libya’daki petrolün keşfi de dahil olmak üzere nasıl ilişki kurdukları üzerinde çalışacaklar.

FET F’STLER, Amerika Birleşik Devletleri’nde sokak tarımında

Trump, Libya’daki gelişmeleri ilgi ile dinlese de, ülkesindeki protestolarla ilgilendiğini söylüyoruz. Bu protestolarda Cumhurbaşkanı FETÖ’nün rolüyle ilgili toplantıda Türk istihbarat ve güvenlik yetkilileri tarafından hazırlanan dosyayı ortaya koydu. Türkiye’de özellikle fetal olayları, protestoları nasıl manipüle ettiklerini içeren 15 Temmuz darbe girişimi, onları kendi çıkarları için nasıl kullandıklarını ortaya koydu.

FETO üyelerinin ABD’deki protestolara sosyal medya hesaplarıyla isimleri sayarak liderlik ettiğini söyledi. Burada bir parantez olduğunu ve FETO destekçilerinin Hillary Clinton’ı desteklediğini, finansal olarak desteklediklerini, Trump-Erdo’nun yakınlığından rahatsız olduklarını hatırlatın.

Burun yalama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT ekranında Trump ile telefonda konuşurken aralarında bir konuşma yaptıklarını söyledi. Sohbet içeriği de merak konusu oldu. Açıklamama izin verin: “Gençlik … daha doğrusu kim daha gençti” … yaşlarına göstermedikleri, liderlere ve takımlarına da gülümsedikleri karşılıklı hayranlık.

You might like

About the Author: Aygen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir