İş Bankası yerel girişim Kola İK ile işbirliği yaptı

İş Bankası yerel girişim Kola İK ile işbirliği yaptı

Andşbank ve bulut tabanlı insan kaynakları yönetimi çözümleri sunan teknoloji girişimi Easy HR, KOBİ’lere ve işletmelere çalışanlarına tek dokunuşla ödeme sağlayan bir işbirliğine girdi.

Duyuruya göre, KOBİ’ler ve işletmeler EG İK sayesinde çalışanlarının bordro, tatil, bordro ve performans yönetimi süreçlerini yönetebilecekler.

İşletme maliyetlerini azaltmayı ve üretkenliğini artırmayı amaçlayan KOBİ’ler ve işletmelerle işbirliği içinde, müşterisbank müşterileri olan işletmeler, Kolaway İK aracılığıyla maaş ödeme bilgilerini otomatik olarak oluşturur ve başvurudan ayrılmadan maaş ödemeleri yaparlar. Yapabilmek.

İş Bankası’nın ana yatırımcı olduğu Maxis Yenilikçi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, 2019 yılında Cola HR’ye ilk 500 bin dolarlık yatırımı gerçekleştirdi.

İşbirliği hakkında konuşan Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalikan Segen, “İK iş dernekleri, işletmeler ve KOBİ’ler ile mevcut durumu kolayca ele almak için bordro bilgilerinin hazırlanması ve iletilmesi sürecinin otomatikleştirilmesi dedi. Ödeme işlemlerini yaparken ‘Pay ile İş Bankası’. “Deneyimlerini geliştirmek, yaşamı kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için dijital işbirliği modeli ile müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir