İngiltere’de 5G istasyonuna saldırdığı için 3 yıl hapis cezası

İngiltere'de 5G istasyonuna saldırdığı için 3 yıl hapis cezası

İngiltere’de 5G baz istasyonlarına ateş açan bir adam 3 yıl hapse mahk wasm edildi.

Binlerce insan, Wuhan, Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı hızla etkileyen koronovirüs salgını nedeniyle hayatını kaybetti.

Bazı komplo teorisyenleri salgının nedenini 5G olarak belirtti.

Aslında, Wuhan’da salgının ilk ortaya çıkışı bu tartışmayı ateşledi. Çünkü bu şehir aynı zamanda 5G’nin tanıtıldığı ilk Çin şehirlerinden biriydi.

Bazı komplo teorisyenleri, koronavirüs 5G’nin İnternet tarafından salınan radyasyon dalgalarından kaynaklandığına inanmaktadır.

5G İngiltere’de Krallık Kuruluşu

İnternette yayılan komplo teorileri alan bazı insanlar, İngiltere’deki 5G istasyonlarına çok sayıda saldırı başlattı ve fiber optik kablolama işçilerine saldırdı.

5g

Polis memurlara söylemiyor

İngiltere’deki 5G baz istasyonlarına ateş açtıktan sonra suçluları kovalayan polis ekipleri Michael Whitty adında bir İngiliz vatandaşı yakaladı. Liverpool çevresindeki telefon direklerini aydınlatırken çekilen videolar ve fotoğraflar Whitty’nin telefonunda bulundu.

Michael Whitty dahil bir grup tarafından yakılan istasyonun yaklaşık 2 hafta kullanılamadığı ve hasarın 15 bin liraya ulaştığı belirlendi.

3 yıl hapiste

Geçen hafta hakimle yüzleşirken, Whitty koronovirüsün 5G ile ilişkili olup olmadığını zaman içinde anlayacağını, ancak eylemlerinin çok sayıda yaptığını söyledi.

47 yaşındaki Michael Whitty, 3 yıl hapse mahk wasm edildi.

Ct

Instagram: @eshteknoloj

You might like

About the Author: Ceyden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir