İngiliz Kanalı’ndan Ambargo’dan Fenerbahçe’ye – Son Dakika Futbol Haberleri

İngiliz Kanalı'ndan Ambargo'dan Fenerbahçe'ye - Son Dakika Futbol Haberleri

Galatasarai, Trabzonspor, Başakeshir ve Beşiktaş maçları şampiyonluk yarışına dahil edildi. Her hafta üç maç yayınlama hakkına sahip olan BT Sport, ilk iki haftada sarı-lacivert maçı yayınlamadı.

Son dakika heyecanı yansıtmadı

Bu hafta Galatasarai ile karşılaşan Baisakeshir’in maçı da ekrana geldi. 29. hafta Trazzonspor Ankaragücü ve Beştataş Konyaspor ile tamamlandı. Fenerbahçe’nin Y. Malatya maçı dere dahil edilmezken, İngiliz futbol taraftarları üç gol ve büyük alkışları olan maçı canlı bir yayında izleyemedi.

Fenerbahçe dördüncü haftada değil

BT Sport, ilk üç haftada öne çıkmayan dördüncü haftada Fenerbachi’yi ekrana getirmeyecek. Yayın akışının önümüzdeki hafta sonu kanal açıklamasına göre Galatasaray-Trabzonspor, Kaiseryspor-Beşiktaş ve Antalyaspor-Başakeshir maçları bu hafta yayınlanacak.

Takım tanıtıldı ve Emre’den bahsedildi

Fenerbachi’yi de içeren BT Spor Kanalı’nın Sarı Deniz Kuvvetleri maçlarını izlememesi dikkat çekiciydi. Ligin yayın haklarını aldığını açıklayan kanal, Fenerbachi personelinin eski Newcastle United Emre Belozoulu ile kendisi ve Galatasaye arasındaki rekabetin büyüklüğünü içerdiği konusunda ısrar etti.

(Puan)

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir