İnegöl Emlakçı Zambak Evleri Satmayacak

İnegöl Emlakçı Zambak Evleri Satmayacak

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı mücadelede normalleşme sürecinde, ikinci el evler için maksimum 12 ay, maksimum 15 ay ve yüzde 0,74 ile finansman fırsatları sunulacaktır. Aylık faiz oranı emlak piyasasını hızlandırdı.

Nüfusu 300 bine yaklaşan ilçede tacizi önlemeye çalışan Whonegöl Gayrimenkul Danışmanları Derneği, piyasaya olumsuz hükmederek konutlarını satmaya çalışanları engellemek için önlemler aldı.

Derneğin yönetim kurulu toplantısında imzalanan ve 86 üyeye verilen derneğin metninde “derneğimiz olarak müşterilerimizin hem alıcı hem de satıcısının zarar görmediği ve Müşterilerimize her zaman, mülkümüzün değerli olduğunu takdir eden mülk için uyarıyoruz ve müşterilerimizi uyarıyor ve hala mülklerini satmıyoruz. ” Ona verildi.

Dernek başkanı Melih Uçaravcı, salgın süreci ile ilgili destek paketlerinin devlet tarafından uygulanmasının ardından müşterilerine gayrimenkul acentesi olarak en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi.

İnsanların gelir farkını kendi çıkarları doğrultusunda bükmeye çalıştıklarını belirten Ukarvik, “Derneğimizin yönetim kuruluna da oturduk ve bazı kararlar aldık. Bu tür oportünistlere fırsat verilmediğini düşündük Gitmeliyiz. Aşırı değerli mülk sahiplerinin mülklerini satmıyoruz. “

Yatılı ikinci el

Ukarvik, 4-5 aydır ciddi bir ekonomik çıkmaz altında olduklarını ve ortaklarının normalleştirme sürecinin başlamasıyla birlikte çalışıp nakit akışı sağlamaları gerektiğini söyledi:

“Emlak acenteleri olarak Thanksnegöl sayesinde bu konuda müteahhitlerimizden destek aldık. Fiyatı hiçbir şekilde arttırmadılar. Başka bir deyişle, soruna bir çözüm bulduk, ancak ikinci el konut. Satışında, yatırım amaçlı ev satın alan bazı mülk sahipleri. ” Farkın onlara verilmesini istiyoruz, ancak onlara izin vermiyoruz.

Kovid-19 sürecinin çok zor olduğunu ve Türk ulusunun süreçte birlik ve dayanışma örneği gösterdiğini belirten Ukarvik, “Burada birleşmezsek, ertesi gün hastalığı tekrar ertesi gün yaşayacağız” dedi. Başka bir deyişle, salgın bize ülkemizde herkesin bir araya gelmesi gerektiğini öğretti.Günümüzde insanları devletimizin aşırı fiyatları yükseltmemesi için ikna etmeye çalışıyoruz. ”

You might like

About the Author: Muhammad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir