İlk maçımıza gitmek ve 3 puan kazanmak istiyoruz

İlk maçımıza gitmek ve 3 puan kazanmak istiyoruz

Maderfan Buz, yeni ekibinin başlangıcındaki ilk eğitiminden önce üzlüce tesislerinin açıklamasında Yeşil-Beyaz kulübünü kaçırdığını ve Burschopper’da olmanın sevincini dile getirdiğini söyledi.

Bursa’da olduğunu belirten çok memnun olduğunu belirten Buzz, “Sayın Cumhurbaşkanı’nın teklifini aldığımda, özellikle bu durumda son beş oyunumuz olduğunu düşünüyoruz. Mutlu çalışıyoruz.” Kabul ediyorum. Çok mutluyum. Olumlu bir insanım. Bu pozitif enerjiyle, buradaki insanlardan inanılmaz bir destek vardı. ” Satın alıyorum. ”Dedi.

Buzz, çok çalışmak konusunda ısrar ettiğini söyledi:

“İlk maçımıza devam etmek ve 3 puan aldıktan sonra yolumuza devam etmek istiyoruz. Bu enerjiyle başlamak istiyoruz. Bir şey böyle gidiyor. Bunu yapmak istiyoruz. İşte bir Çok kaliteli bir ekip var. Bu son maçlarda herkesin enerjisini en üst düzeye çıkarmamız gerekiyor. “

Booz, Burspor’un bir şampiyon takım olduğunu ve bu takımlardan biri olmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Hayranların onun inanmasını istediğini söyleyen Buzz, şunları söyledi:

“Futbolculara söylemek istiyorum, değiştirebileceğimiz olayları değiştirebiliriz. Kendimizle ilgileneceğiz. İlk maçımız AdenSpore. Onunla olumlu bir ortam yakalamamız gerekiyor. Ekibime inanıyorum Farklı olacak, oyuncularımız için de aynı olacak, enerjiyle dolu hayırsever bir dua alarak bu desteği gerçekten hissedeceğiz, Adanaspor’un ilk zaferini Allah’ın izniyle alacağız, yarışmaları tek tek izleyeceğiz. “Ben tamamen inanıyorum.”

İDMANA ÇIKTI

Teknik direktör Übrahim rahzülmez’in sona ermesinden sonra Yeşil-Beyaz kulübüyle 1,5 yıllık bir sözleşme imzalayan Arfan Buzz, Burschopper ile ilk eğitimine devam etti. Yzlüce İbrahim Yazıcı tesislerinde uygulama ısınma koşusu ve ardından paso ile başladı. Eğitim, ikili gol eşleşmesi ile dar bir alanda tamamlandı.

Edanaspor, Burschopper eğitimi ile yarın maça hazırlanmaya devam edecek.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir