İ Brahim Yeldiz: Genç Kartal

İ Brahim Yeldiz: Genç Kartal

Beşiktaş sezonun en farklı skorunu alırken genç oyuncularının da dikkatini çekti.
Sergeen Yalkin takımı gelecek sezon yapmaya çalışıyor. Takıma Arsin ve Ridwan’ı ekleyen Sergey Yalkin, maçın son bölümünde Erdoğan ve Kartal’a şans verdi.
Bu oyuncular arasında Ridvan için ayrı bir paragraf açmalıyız.
Oynadığı iki oyunu düşünürsek, başarılı olduğunu söylemek doğru olur. Kendisine güveniyor. Hatasız oynamaya çalışıyorum. Tek bir top yapma ve sürekli hücum etme fikri vardı. Radvan’ı izlerken yeni bir Gökhan Gönel’in geleceğini söyleyebiliriz.
İsimler oyunda belirgindi. Burak, Lajiç ve Elneni. Ve Gökhan. Gökhan sağdan oynamasına rağmen tüm saldırılarda oynadı. Hedefi, bunun en somut göstergesiydi.
Buraq’a çok ihtiyaç yok. En iyi golcü şu anda tartışılmaz. Hedeflerine ek olarak iki gol de verdi.
Birbirimizden iyi hedefler gördük. Siyah ve Beyaz takımın kaliteli isimleri olduğu bir gerçektir. Sorun, bu oyuncuların performanslarının sürekliliğidir.

Ne yazık ki, N’koudou ve Diaby iyi oyunlarını zaman zaman gösterirler. Tıpkı mükemmel mantık gibi. Denizli maçında iyi bir maç olan bu oyuncu, yetenek ve kalitede üst düzey özelliklere sahiptir. Ancak, sorunu bir maçın iyi ve kötü bir maç olması.
Takım Savunması ile sorun yaşayan Beşiktaş dinozorları yorgun görünüyordu. İkili çatışmalar da zayıftı. Atiba açıkça şaşırdı.

En üst sıralarda yer alan siyah beyaz insanlar çeşitli markalarla övgüler aldı.

5 golle başa çıkmak önemli bir sonuç değildir. Skorun dışında 4 genç oyuncu giymek daha anlamlıydı.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir