İ Brahim Ithe Akansk Loot bir komedi filmi ile gösterilecek

İ Brahim Ithe Akansk Loot bir komedi filmi ile gösterilecek

Yıl 1933 …
Seidi Battal Nke,Hussain Sirma Ve Mehmat Raza Ballikaya bölgesinde pusuya düşürülen 3 soyguncu, Ballıyakaya’dan Hekiman-Sivas Karayolu arasındaki büyük miktarda para taşıyan resmi bir arabanın geçeceğine dair bir bildirim aldı.
Ertesi sabah bir arabayı durdurdular.
Ancak, bir araba sürücüsü değil, bir sürücü, yanında ve arka koltukta bir bekçi. Malaya Valisi imbrahim Ethem Akıncı Karısıyla birlikte bir arabası vardı.

İ Brahim Etem Akinski

Malta valisi atbrahim Ethem Akıncı’yı tanımayan Seidi Batal Naked, Hüseyin Sairam ve Mehmat Reza, tüfeklerini arabanın içeriğine yönlendirdi ve “Para nerede?” Diye sordu. dedim.
İbrahim Ethem Akıncı, “Ben Malatial valisiyim. Paramız yok” demesine rağmen. 3 soyguncu herkesi ve arabayı hemen aradı.
Parayı bulamayan 3 soyguncu, Etbrahim Ethem Akıncı’nın ceketini ve şapkasını aldıktan sonra, “Nasılsınız? Üzerinde para yok” diyerek ortadan kayboldu.

Nekati Aslan – Mustafa Topolo

Ankara’daki soygun olayını dinledikten sonra, olayın gerçekleştiği Attama bölgesine bir askeri birlik gönderildi. Atama köyünün sahibi ve Nayati müdürü Mustafa Efendi, dağlarda saklanan 3 soyguncuyu yakaladı ve Sivasa’daki savcıya götürdü. Yargılanan üç soyguncu hapse mahk werem edildi.
İbrahim Ethem Akıncı’nın hapishanede ziyaret ettiği 3 soyguncu, 5 yıl hapishaneden sonra serbest bırakıldı.

İşte 86 yıl sonra bu ilginç soygun Despised aslan Sinema tarafından kabul edildi.
Gerçek olayları hayal gücüyle harmanlama ‘Gavrek ali’ Ekranda gösterilen film önümüzdeki günlerde çekime başlayacak.

Nekti Aslan – Kiwanch Baran

Neckti Aslan, AFR Medya’nın ürettiği komedi türü ‘Gavrek Ali’yi de yönetecek.
Aşağıdaki oyuncular filmin başrollerini paylaşacak; Ali Kemal Aydın, Kiwanka Baran Arslan, Halil Abraham Kalyasuelu, Mustafa Topolo“ Mitt Belan, gönderen Basel, Aylor Çalgıcı, Aileen Kabasakal, Aleni Kabaskal, Zennan Batanur, Zeniet Battur,
Metin Erdodu’nun görüntü yönetmeni ve Mallya belediye başkanı Arpagir ilçesi olacak Banu Kaptaunullari’nin yardımcı yönetmeni olacağı ‘Gavrek Ali’ Haluk Comerotoİle işbirliği içinde çekilecek

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir