Hikmat Karaman ile 4 maçta 1 puan

Hikmat Karaman ile 4 maçta 1 puan

Sezon başından bu yana 3 teknik elemanla çalışan Malayalam temsilcisi Karaman’da aradığı başarıyı bulamadı. Süper Lig’de oynanan 10 maçın ikinci yarısında çok zayıf ikinci yarısında kazanamayan Mallyataspore, gözlerini bu hafta oynanan Gotstep maçına çevirdi. Süper Lig’in 27 haftalık bölümünde geçen sezon arama yapan sarı-kırmızılı takım, son 12 maçı kazanamadı ve 16 puanını 25 puanla tamamladı. 7 final maçı oynayacak Yeni Mallytaspor, bu maçlardan en az 12 puan almayı hedefliyor. Hikmat Karaman ile 4 maçın 1’ini puanlayabilen Malmaya takımı, son 18 maçın 1’ini, 6 berabere, 11 mağlubiyetini kaybederek kötü ilerlemelerini durduramadı.

Yanni Mlyaspor, 17 haftanın sonunda Sergey Yalken ile 24 farklı iki antrenör ile sadece 1 puan ekleyebildi.

tehlike hattı

Mallyaspore, Kasımpaşa’nın Süper Lig’in 27. haftasında oynanacak özlemle başa çıkamadı. Sarı-kırmızı insanlar, 12 oyun kazanma arzusunu artırarak hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Mallya takımı, Besikatta’nın ligin 15. haftasında kazandığı 12 maçta 10 yenilgi ve 2 berabere kaldı. 1 galibiyet, 6 beraberlik, son oynanan 18 maçtan 11 mağlubiyet, sadece ligin ilk yarısında görev yapan ve Maloty takımında görev alan Sergeen Yalkin ile kazanılan 24 sayıya eklenebilir. oturumu kapattı.
27. haftanın sonunda, Mallysaspor için alarm zilleri çaldı ve bu sıralamada tehlike hattına bir adım daha düşük girdi. 25 puanla Mallya takımı, 25. Galitasarai Rezspor tarafından yenildi, sonra 16. sıraya düştü.

Kasımpaşa’nın yenilgisinin önünde 7 maçla daha fazla önem kazanan Yeni Malatyaspor, bu hafta kendi bölgelerinde Göztepe’ye ev sahipliği yapacak. Sırasıyla Malatyspor, Gotstep, Fenerbahe (D) Gnclearbirali, Sivaspor (D), Beşiktaş, Mal. Rizespor (D) Gaziantep Futbol Kulübü Müsabakaları.

You might like

About the Author: Izer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir